• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Palester me "poetin" .

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Palester me "poetin" .

Me kte shet mend ti lol
Kam pare me te bukur :pPs: Kila jo moj mos nigjo manin ti, une jam gjith diten ne kembe dhe vrapin e bej si balance me punen qe bej!
As se bej per figure e as per peshe, thjeshte kam koken e lire pas vrapit :)
hahahaha nuk i paska dhe aq keq jo :D... lovM mos i fry me shume. mua por mendoj se ne pergjithsi vajzave nuk u pelqejn shume meshkujt me muskuj shume te fryre. te palestruar mire ok...porjo te egzagjeruar. Mire pra, ne gusht do bejm nje gare bashke ahahahaha

Po ne fakt vrapi ose ecja e shpejt te ben mire per te gjitha keto qe jan permend....per te bere muskuj pastaj duhet tjeter gje.

Nese jane dhe te tjeret pse jo bella :D
un them te bejm nje konkurs ne forum per ju djemt te tipit...bodybuilding :gjuhe:

Poeti nuk dika me gatu kjo
Ma sill ketu se e mesoj une lol
Vazhdo palestren ti se duhet te djegesh energji akoma..e shoh qe i paske te teperta :p
 
Last edited:

Marla

Marla is back!
Titulli: Palester me "poetin" .

Poeto duket e thjeshte por te del shpirti, duhet 2 here ne jave per estetike


 

Marla

Marla is back!
Titulli: Palester me "poetin" .

Po ti je mashkull une femer or dreq.

Mgjate rreth e qark liqenit I bie pa ndalu fare.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Palester me "poetin" .

Duke qene larg mundesive te informacionit, me vonese mesova fatkeqesisht se nje nga idhujt e mi ka nderuar jete.

GREG PLITT njeriu qe motivonte njerez me videot dhe harritjet e tije u perplas per vdekje nga nje tren gjat nje xhirimi ne 17 janar 2015.

I PAHARRUAR, U PREFSH NE PAQE.


BE REMEMBERED #GREG PLITT R.I.P


MBAJ MEND KUSH JE DITEN E PARE, SEPSE PAS KESAJ DITE NUK DO TE JESH ME I NJEJTI NJERI.
-GREG PLITT-
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Palester me "poetin" .

A jane ndergjegjesuar ndopak Femrat e Fv apo jo?
a ka ndonje rezultat te dukshem èè?

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Palester me "poetin" .

22% pa muskuj , I bien tu vdek ne kembe Jetmira ... Lool

Na e sill nje foto ta shikojme , na suprizo :p
 
Top