• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pamje të tmerrshme shfaqin mënyrën, se si mbyten dhe grihen zogjtë meshkuj

Arfenilla

Themelues i Forumit
ثshtë regjistruar në mënyrë të fshehtë, mënyra si vepron një fabrikë në Brittany të Francës, që të eliminoi zogjtë e pulës, që kanë gjini mashkullore.
Fabrika që mbetet e paemëruar, shet pula dhe ve, por jo edhe gjela.
Në mënyrë që të rrisë vetëm pula, zogjtë e klasifikuar vihen në shiritin që i dërgon të gjallë në grirëse.
Këta zogj, vihen edhe në qese plastike dhe lehen të ngordhin pa frymë.
Këto pamje i ka regjistruar një punëtorë, kur e ka kuptuar se si vepron fabrika, me zogjtë meshkuj. /Telegrafi/
 
Private conversations
Help Users
    Top