• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Para finales, ka grushta në Londër

xhebrail

Mangup me Licenc

Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve mes Bayern Munchen dhe Borusia Dortmund është ndezur para kohe. Në Londër ka dhunë mes tifozëve.
Dy grupe tifozësh janë përleshur në rrugët e Londrës. Qindra huliganë janë përfshirë në këtë përleshje e cila përfundoj pas ndërhyrjes së policisë angleze.
Policia ka thënë se është e vetëdijshme se dhuna mund të jetë prezente edhe pas ndeshjes por se është e gatshmë që të evitoj çdo situatë.
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Qe fiton gjermani s'e luan topi! :eek:le:
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Nder batutat ma te forta qe kam degjuar keto dite te ishte bastore kush do fitoje gjermoni 100% e ki pas te fitume
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Sipas meje e fiton Dortmund, por nuk do arrija te imagjinoja ambientin e Bayernit me 3 finale te humbura ne 4 vjet, do kthehej ne skuadren qe ka humbur me shume finale.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Para finales, ka grushta në Londër

Sipas meje e fiton Dortmund, por nuk do arrija te imagjinoja ambientin e Bayernit me 3 finale te humbura ne 4 vjet, do kthehej ne skuadren qe ka humbur me shume finale.

edhe une jam me ty sdua te fitoj bajerni vetem per inat te atij tradhtarit qe luan per ta e do na qaj Koken pastaj se fitoj championsin ...shpresoj te nxeje stolin si shumicen e kohes kete vit
 
Top