• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Jana popo e ndoqa :D

Mendova se do ishte me sh politike fitorja..hyrja e pare ne kampionat pa gol sdp ma nxirrnin :p.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kur ti kem parandjenjat do ti i them e do i shkruj me bold....sot jam nen ethet e qejfit...akoma me rrotullohen ne stomak birrat qe kam pi lol
Si maj birra ti ,edhe asht ramazan o ty birra e din vet :p
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Spikati loja e forte e gjithe ekipit gjat 90 minutave ku patem me shume se nje rast per te shenuar gol. Mesfusha luajti me mire se ne ndeshjet e kaluara, do te vecoja Memushaj. Aktivizimi i Basha ne kete ndeshje solli nje ndryshim pozitiv ne mesfushen tone.

Uroj te terheqi talente te tjere me origjine shqiptare qe luajne ne mbare boten.

Suksese

hajduti
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Për tu kualifikuar këto janë rezultatet e mundshme teorike sipas grupeve:


Grupi B
Grupi B.jpg

Angli - Sllovakia 3:0
Rusia - Velsi 0:0, ose fitore për Velsin

Grupi C
Grupi C.jpg

Irlanda Veriore - Gjermania 0:4
Ukraina - Polonia 0:0 ose fitore Polonia

Grupi D
Grupi D.jpg

Kroacia - Spanja - nuk luan rol rezultati

اekia - Turqia 0:0 ose fotore minimale 1:0 për Turqinë

Grupi E
GrupiE.jpg

Italia - Irlanda 0:0 ose fitore Italia
Suedia - Belgjia 0:0 ose fitore Belgjia

Grupi F
Grupi F.jpg

Islanda - Austria 1:0 ose 0:3
Hungaria - Portugalia 1:0
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Nuk kam prit gola ne kete ndeshje Angli-Sllovaki . Shpresojme qe Gjermanet te na ndimojne neser .
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

50-50 ne keto momente... sa shume na ka renduar ai gol i 90´ nga Franca!
Duke analizuar Gjermanin dhe Polonin eshte mundesi e madhe qe te fitojn,por urohet qe me golead dhe mos te na nxjerrin probleme pasi te dy ekipet luftojn per vendin e 1°. Belgjika gjithashtu pritet fitore me shume probabilitet. Ndeshja qe na rrezikon me se shumti eshte Cekia me Turqine! Po shoh barazimin por dhe nje ndeshje shume e rrezikshme pasi Cekia surprizoi me ate 2:2 ndaj Kroacise qe eshte skuader qe po ta marresh individualisht eshte kombetare Yllash Futbolli.

Fati na ndihmoft! Qe te shkoj dhe une te ndjek 1 ndeshje ne France.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

50-50 ne keto momente... sa shume na ka renduar ai gol i 90´ nga Franca!
Duke analizuar Gjermanin dhe Polonin eshte mundesi e madhe qe te fitojn,por urohet qe me golead dhe mos te na nxjerrin probleme pasi te dy ekipet luftojn per vendin e 1°. Belgjika gjithashtu pritet fitore me shume probabilitet. Ndeshja qe na rrezikon me se shumti eshte Cekia me Turqine! Po shoh barazimin por dhe nje ndeshje shume e rrezikshme pasi Cekia surprizoi me ate 2:2 ndaj Kroacise qe eshte skuader qe po ta marresh individualisht eshte kombetare Yllash Futbolli.

Fati na ndihmoft! Qe te shkoj dhe une te ndjek 1 ndeshje ne France.Edhe ne hallin tend kemi te shkosh ti ne France :p.
Aman mee se perdite po lutemi inshallah po kalojme, por ja te shohim! Une s'jam tifoze por kur shoh c'emer te mire fitoi Shqiperia po Fluturoj nga gezimi!
 
Top