• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Portugalia barazon.

Hungaria - Portugalia 1:1

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund. (prap barazim, o te fitoj Portugalia o ska).

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund.

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.

******************* 2:2
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po, kur e pash e modifikova postimi. :)ps. Ricky, pse i zmadhon kaq shume karakterin e shkronjave? Pak me te vogel te lutem, se na i vrau syte. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D

Do rrish urt ti, ik fli gjume ate bej. Po per ty nga tel mire eshte se nuk shef mire :p

Lutu te kalojm lutuuu. :p
 
Top