• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Paraqitja e Shqiperise!

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Portugalia barazon.

Hungaria - Portugalia 1:1

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund. (prap barazim, o te fitoj Portugalia o ska).

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.
 

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per momentin i beri 2 gola Hungaria. Te shikojm deri ne fund.

Po qe keto ekipet po na befasojn njehere. Te dalin barazim ose dhe te humbasin keto qe konkurojn per vendin e trete mire do ishte.

******************* 2:2
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po, kur e pash e modifikova postimi. :)ps. Ricky, pse i zmadhon kaq shume karakterin e shkronjave? Pak me te vogel te lutem, se na i vrau syte. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Legally ti nuk mso dot mua spo me.ze gjumi haha.

@Didi. Bli xham zvoglues po tu qerruan syte :p. Mua sme qerrohen hic. Plus me mir font i madh se e shofi.m.qarte numrin :D

Do rrish urt ti, ik fli gjume ate bej. Po per ty nga tel mire eshte se nuk shef mire :p

Lutu te kalojm lutuuu. :p
 
Top