• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Paraqitja e Shqiperise!

ricky_ch

******
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Pra për momentin jemi nüe vendin e 5-të të vendeve të treta.
Lojrat e fundit kanë ndikim ndoshta vetëm për Turqinë....

Ja Tabela e vendeve të treta, vetëm 4 të parat kualifikohen:

vendet e treta.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Falemnderit kombetare per emocionet qe na ke dhene.

Gjithmon Kuq e Zi!

Jemi Aty! Jemi NE!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Na e futen nga te dyja anet sot...edhe Portugalia, edhe Italia! Ptuuu ça tersi!
Po te pakten me behet qejfi qe Turku eshte tu u kthy ne shpi!
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p
 
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p
Sepse ka njerez ters si ty prandaj humbi
ne donim te fitonte.. ti thu shyqyr...e kupton ca drruri do ti apo jo?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mos e kemi patur ndonjehere fatin nga vetja! Nga tere keto surpriza, me behet qejfi qe Italia humbi sonte e meritonte Irlanda te kalonte qe çke me te!

Leg, per ke bere tifo moj?! Te nxjer tequilen une? :p
Ik mi ti, ça shoqe je ti kshu? Ne vend te me marresh me te mira, te me ngushellosh vjen dhe me hudh xixa lol
PS. Me duhet ta pranoj qe Irlanda e meritonte se ka loz me shpirt sot! Italianet si duket e nenvleresuan kundershtarin dhe bene nje cik nje loje boring sot! pfff
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Sepse ka njerez ters si ty prandaj humbi
ne donim te fitonte.. ti thu shyqyr...e kupton ca drruri do ti apo jo?
Non farmi ridereeee o qe skam ca te them.

Mua me mer te keqen ti se shpresova deri ne fund! Nuk e patem fatin nga ne, te kishim te pakten nje barazim do kishim kaluar.
Gjithsesi une prap se prap jam e kenaqur edhe me kaq, arritem deri ketu prandaj bravo!


Ik vri veten tashi.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ik mi ti, ça shoqe je ti kshu? Ne vend te me marresh me te mira, te me ngushellosh vjen dhe me hudh xixa lol
PS. Me duhet ta pranoj qe Irlanda e meritonte se ka loz me shpirt sot! Italianet si duket e nenvleresuan kundershtarin dhe bene nje cik nje loje boring sot! pfff
Ahahahahhahah ja te sjelle tequilen dhe cdo gje shkon ne vije vet pastaj. :p

Aman, dhe njehere qe shpresova qe Italia ta bente diçka te sakte, sonte qe duhet te fitonte se beri. Qene aq cop saaa ska, por ne fakt keshtu eshte 8 ndryshime lojtaresh e kete rezultat do maresh. Gjithsesi bravo per jeshilet! Me keta shifena ne 27 me Spanjen. lol
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ahahahahhahah ja te sjelle tequilen dhe cdo gje shkon ne vije vet pastaj. :p

Aman, dhe njehere qe shpresova qe Italia ta bente diçka te sakte, sonte qe duhet te fitonte se beri. Qene aq cop saaa ska, por ne fakt keshtu eshte 8 ndryshime lojtaresh e kete rezultat do maresh. Gjithsesi bravo per jeshilet! Me keta shifena ne 27 me Spanjen. lol
E lane vete,u erdhi keq per irlanden.
 
Top