• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Paraqitja e Shqiperise!

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Per Shqiperin vetem pjesmarrja ka qene sukses. Edhe pse nje ekip i vogel ka bere lojera te bukura kur i marrim parasysh klasin e ekipeve kundershtare .
Suksese ne te ardhmen !
 

Aver

VIP
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kaq kishim takat kesaj radhe. Lojtaret dhane cdo gje ne fushe dhe e perfaqesuan fanelen me dinjitet. Me pak fat edhe mund te shkonim me larg por ja qe... nejse.

Ne pergjithesi ky europian na ka dhuruar caste te bukura. Do te vecoja golin e Sadikut dhe cicat e Rikes qe me te vertete na kane bere te ndihemi krenar per kombin. Ju lumte.
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Kaq kishim takat kesaj radhe. Lojtaret dhane cdo gje ne fushe dhe e perfaqesuan fanelen me dinjitet. Me pak fat edhe mund te shkonim me larg por ja qe... nejse.

Ne pergjithesi ky europian na ka dhuruar caste te bukura. Do te vecoja golin e Sadikut dhe cicat e Rikes qe me te vertete na kane bere te ndihemi krenar per kombin. Ju lumte.
Edhe rikja e beri europianin e saj,brava i qoft :p
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mendoj qe titulli temes duhet te ndryshoj,sepse nuk ishte vetem shqiperia ne europian.
Europiani vazhdon,kemi akoma c'te diskutojm.
Psh,itali -spanje,besoj do jete nje finale e parakohshme :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Mendoj qe titulli temes duhet te ndryshoj,sepse nuk ishte vetem shqiperia ne europian.
Europiani vazhdon,kemi akoma c'te diskutojm.
Psh,itali -spanje,besoj do jete nje finale e parakohshme :)

Po kjo teme ishte per Shqiperin, tani per te komentuar ekipet e tjera edhe mund te hapet teme tjeter.
Hapen 100 tema kot, e hapni nje plot :p
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Po kjo teme ishte per Shqiperin, tani per te komentuar ekipet e tjera edhe mund te hapet teme tjeter.
Hapen 100 tema kot, e hapni nje plot :p
Je qe je,beji nje analize paraprake itali -spanje?
Mos u shqteso per temen se,e duam italine ne shqipetaret :p
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?
Une do shtoja te thote rezultatin por te vihet edhe nje kshu si lloj basti. Nqfse ajo humb, ti shkulim kaçurrelat! lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Didi,sa kot jemi,do e shohim sonte :)

Po na thuaj rezultatin,e te shohim sa i bie ne te?

Rezultatin thuaje ti, une nuk eci me gola. Shikoj paraqitjen e ekipeve dhe vec mangesi ka patur deri me sot,
plus ka patur fat karshi ekipeve. Te shikojm cdo bej sot me Spanjen, me te cilen ka shume humbje.

Kaq mund te them, mund ta analzojm lojtaret, lojen e tyre jo golat qe mund te bejn. :)


Une do shtoja te thote rezultatin por te vihet edhe nje kshu si lloj basti. Nqfse ajo humb, ti shkulim kaçurrelat! lol

AAHAHAHHAAH DEAD.

Po gjynah ste vjen per kacurrelat? Smund te mar as floket e tua, se i ke masakruar me hekurosje :p
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Rezultatin thuaje ti, une nuk eci me gola. Shikoj paraqitjen e ekipeve dhe vec mangesi ka patur deri me sot,
plus ka patur fat karshi ekipeve. Te shikojm cdo bej sot me Spanjen, me te cilen ka shume humbje.

Kaq mund te them, mund ta analzojm lojtaret, lojen e tyre jo golat qe mund te bejn. :)

AAHAHAHHAAH DEAD.

Po gjynah ste vjen per kacurrelat? Smund te mar as floket e tua, se i ke masakruar me hekurosje :p
Llogarit behen me gola,pike,dhe jo paraqitje o Did :) :)

Legally,po fituam nuk ja luajm kacurrelat,ama po humbem,te mos na dali para :p :p
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Llogarit behen me gola,pike,dhe jo paraqitje o Did :) :)

Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.
"Neve" na mjafton nje gol per te fituar,e te beje paraqitje sa te doje spanja pastaj :D
E sonte do nxjerrim inatin e te gjitha humbjeve,sidomos te finales se humbur ne 2012 :)

E shikova,edhe mendoj që qe ndeshja më me ritem ne te gjitha ndeshjet qe jane zhvilluar deri tani,por ama me italine snuk se beri gje belgjika,dhe kjo per merite te italianeve :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Paraqitja e Shqiperise!

Ti si mendon, sa do fitoni? :p


E pe ndeshjen e Belgjikes? Dikush qe te shikonte rezultatin me 0, do thoje ti Hungaria paska qene cop cop, por jo, te dyja palet lozen shume mire.
Pra nuk i dihet, mund te fitoj edhe Italia po qe me fat. Por Spanja ka pike nga vetja, e nuk flas per Euro 2016, por ndeshjet e ketyre viteve me Italin.
Brv didi :) :).... nga inati i ketyre tifozve it... ec e duroj pastaj festimet :/
 
Top