• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Partite Politike Ne Republiken e Shqiperise

alfonci

Veri investigatio
Kjo eshte lista e partive politike ne vendin tone qe kane marre pjese ne zgjedhjet e fundit vendore.

Dy partite Kryesore:

1. PARTIA DEMOKRATIKE E SHQIPثRISث
2. PARTIA SOCIALISTE E SHQIPثRISث

Forca te tjera Politike:

1. PARTIA REPUBLIKANE
2. PARTIA SOCIALDEMOKRATE
3. PARTIA LثVIZJA SOCIALISTE PثR INTEGRIM
4. PARTIA DEMOKRATE E RE
5. PARTIA AGRARE AMBIENTALISTE
6. PARTIA ALEANCA DEMOKRATIKE
7. PARTIA BASHKIMI PثR Tث DREJTAT E NJERIUT
8. PARTIA DEMOKRISTIANE
9. PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE E SHQIPثRISث
10. PARTIA BASHKIMI LIBERAL DEMOKRAT

Partite e Paperfaqesuara ne Parlament:

1. PARTIA KONSERVATORE SHQIPTARE
2. PARTIA DEMOKRATIKE E RINOVUAR
3. PARTIA EMIGRACIONI SHQIPTAR
4. PARTIA KOMUNISTE E SHQIPثRISث
5. PARTIA FORCA ALBANIA
6. PARTIA BALLI KOMBثTAR
7. PARTIA PثR MBROJTJEN E Tث DREJTAVE Tث PUNثTORثVE Tث SHQIPثRISث
8. PARTIA DEMOKRATIKE DEMOKRACIA RE E DJATHTث SHQIPTARE
9. PARTIA LثVIZJA E LEGALITETIT
10. PARTIA E UNITETIT KOMBثTAR
11. PARTIA E PAJTIMIT KOMBثTAR
12. PARTIA LثVIZJA PUNثTORE SHQIPTARE
13. PARTIA ALEANCA SOCIALISTE E SHQIPثRISث
14. PARTIA DEMOKRACIA E RE EUROPIANE
15. PARTIA BASHKIMI DEMOKRAT SHQIPTAR
16. PARTIA BALLI KOMBثTAR DEMOKRAT
17. LثVIZJA PثR Tث DREJTAT DHE LIRITث E NJERIUT
18. PARTIA KOMUNISTE SHQIPTARE 8 NثNTORI
19. PARTIA E REFORMAVE DEMOKRATIKE
20. PARTIA SOCIALKRISTIANE E SHQIPثRISث
21. PARTIA E اثSHTJEVE SHQIPTARE
22. PARTIA Tث GJELBRIT E SHQIPثRISث
23. PARTIA ARDHMثRIA SHQIPTARE
24. PARTIA PثR DREJTثSI DHE INTEGRIM
25. PARTIA LثVIZJA MONARKISTE DEMOKRATE SHQIPTARE
26. PARTIA BASHKثSIA KOMBثTARE SHQIPTARE
27. PARTIA MENDIMI I DJATHTث LIBERAL
28. PARTIA DEMOKRATIKE PEZث GJIROKASTثR E SHQIPثRISث
29. PARTIA DEMOKRATE PثR INTEGRIM E PROSPERITET
30. PARTIA ALEANCA E MAQEDONASVE PثR INTEGRIMIN EUROPIAN
31. PARTIA RRUGA E VثRTETث SHQIPTARE
32. PARTIA AMBIENTALISTE
33. PARTIA E Tث DREJTAVE Tث MOHUARA
34. PARTIA SHQIPTARE ATDHEU
35. PARTIA KRISTIAN DEMOKRATE E SHQIPثRISث


*Mbase mund te jete shtuar ndonje tjeter kohet e fundit.
 
Private conversations
Help Users
    Top