• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Kush ndihet pak i shkare, I delizionuar dypolarizuar I c’dashuruar etj etj le te shprehet ketu. :p:p
Pa merak budallalliku nuk do dale jashte ketij pavioni.:)
Garantohet privatesia dhe tallja me fatkeqesite e pacientit sa te na doje... :):p:D etj etj....
 

Passion

Banned
Me nje shtrengim ne fyt,edhe nje trazim e turbullire ne koke,me nje ankth e frike qe me pushton ne cast,si dikush qe vozit ne krah te kundert ne nje autostrade ,,,,,,,,,me duket vetja (erdha te strukem ne nje qoshe).

Mos ngacmoni. :( :emoji_astonished:
 

Mennel

_/\__________________________.
Ca duhet me shpreh o dashuria ime cfar mw shpjego jam zhgenjyer nga tema e puthjeve
@MrCool smw puth , e ndava mendjen do ti bej magji jo jo nuk toleroj mo :p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Me nje shtrengim ne fyt,edhe nje trazim e turbullire ne koke,me nje ankth e frike qe me pushton ne cast,si dikush qe vozit ne krah te kundert ne nje autostrade ,,,,,,,,,me duket vetja (erdha te strukem ne nje qoshe).

Mos ngacmoni. :( :emoji_astonished:
Welcome si pacienti I pare ke trajtim special... terhana cdo mengjes per ty.:):p
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
37gfnq.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top