• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Sa shpejt u mbush more.. qenka rende populli..:p :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Doktor, ka ca dite qe ndjej si ankth dhe me merret fryma. Çfar me keshilloni?
 

JordanBelfort11

I am watching you!
FB966BB8-7177-452F-973E-1F3BBC4FCCD7.jpeg
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahahahhahahaahhahahahahaahah me mbaniii se vdica lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Te nisa un me sefte e shef ca kemb te mbar kam , po ti :( me braktise me lendove me shkatrove u largove .. u u... u ...u .. e tj e tj :(
Non shtoja dozen kesaj se I filluan halucinacionet.. hahahahha
 

NGU

Wild child full of grace 💫
/me Ben t veshtiren:p Lol
 

Passion

Banned
Shyqyr!

U qetesua tema.

Te kjo tema lejohet te thuash c'te duash. ;D

Po degjoj muzike
Eric Clapton (Cocaine).
M'pelqen shume :D

E ne tryeze se kam leshu forumin ,aty tel ,sepse e dua fv. :)

Po nje ndere kerkohet te kjo tema ?

Ca kacidhe t'holla m'duhen.

Keshtu njehere per njehere. :rolleyes:
 

Passion

Banned
Asnje vullnetar. :(

E dija qe kam e miq ketej.

Po iki njehere,e do dal nga kjo qoshe qe isha duke qendruar.

Nga Amfiteatri do jem,e nqs do kem kohe do ju lexoj ksajde.

Gezohem reagimet keshtu :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Pres te solidarizoheni me kerkesen time per pak kacidhe (sa per bilete i desha,,,,,,,,,,,sonte).
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
$$$$$$ Me duhen per nje bilete,e me pas per restorant tek Amfiteatri. :D

SA eshte kursi valutor i kembimit sot ?
E do me dollar apo me Hapje (ilace).. hahah hahah
 
Private conversations
Help Users
    Top