• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
@Drejtori ke ber gjen me te bukur man per kete teme.. @Monique shpalose talentin e Raportit :D @Senseo ti e para.. dhe tjeret..
Leri komplimentat ti Po ik e shtrihu tek Moni e fillo qaji hallin se cfare problemesh ke qe te filloje te te diagnoztikoje qyl ajo..:):p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
E mire rendesi ka qe je ne arkive, kur te kesh nai hall te gjejme direkt ne sistem... :D :D :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Un si djal i mire qe jam e pasoj rradhen :D ka plot anetare te deleguar qe e presin rradhen me pa durim si pshembull @Frank @MrCool @iva @Tip qe kan probleme te thella Sociopatie :p
Keta jane kategoria qe s'behen me.. :D per keta kemi sherbime falas ne.. LOL :p :p :D
 
S
Keta jane kategoria qe s'behen me.. :D per keta kemi sherbime falas ne.. LOL :p :p :D
Sherbimi Falas ofrojua ti,dhomat tek Portokallet ne Vlore ua gjej une me pamje nga dëti :D disa palma anes.. nje Pishin.. nja 2 tuba per strip :p dhe tu duket vetja ne Miami ose Ibiza :D ndersa per @Imp4cT do bejme nje dhome te veçant me Posterat e London Bridge,London Eye,Buckingham Palace.. eh fantazi e shfrenuar :p

P.S. dhe @iva ne miniatur se per pak me rreshkiti :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Hajde o xhan hajde... si ndihesh pas dozes se pare. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Epo sukses se po te trajtonin si rast i pashprese. :p :D
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Ou ! Kush si kur dhe ku ? :p
Ashtu desha vet mem trajtua jo.per gjo ,ngadale shpalloset talenti :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Perfundimisht po nuk nxore nje dokumet qe je mbi 18 vjec une nuk merrem me ty se skam nderment ti them burgut hapu. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Pyte @Amara_La_Negra , kur beshin gili mili me izzyn mthonin mu , a flen , aj pishi qe te litesh e madhe, me mbylonin koken me nje qarqaf po un shihja pak nga cepi :p
E shkreta paske trauma. : D:D
Te shohesh shalzezen tu bo seks kalo ne trauma pa kthim. :D :D
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
E shkreta paske trauma. : D:D
Te shohesh shalzezen tu bo seks kalo ne trauma pa kthim. :D :D
Po po isha e ne psihijater ,
Mtha : mundohu mos e mendosh mo at skene .
I thash : e ke kollaj me fol ti , se ske qen vet :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Po po isha e ne psihijater ,
Mtha : mundohu mos e mendosh mo at skene .
I thash : e ke kollaj me fol ti , se ske qen vet :D
Ta qaj hallin o rrushe ta qaj.. :p Ec shtihu 5 minuta te te flas per luften e gjirit persik dhe pasojat afatgjata qe lidhen direkt me mbareshtimin e dheneve. :p :D :D
 
Top