Pavioni 5!!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo jo kisha parasysh perversitetin e atij qe do ndash dhomen dhe u ngaterrova lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Horroro do te kaloj ne dhome ku i vetmi objekt i pambukt do jete sfungjeri i deres ,qe kur perplasesh mos thyhesh lool
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
se mos ke lexuar kartelen time?...mos bej gabim ta publikosh...se me ngelet te vras veten pastaj
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top