• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Jo sonte do marrim kokerra,prit te therras drejtorin qe vesh kemishat pacientve. ahahahha
@LeVoyageur ku jee? :p

Ivy mire e dashur dhe une. :))
 
 • Puç
Reactions: Ivy

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Pse qenka emeruar drejtor i ri?
Vuan nga ndonje crregullim e ky si ne apo eshte me i sakti mes budallenjve?!😝🤣🤣
mbrem e gjeta ketu,hapte mbyllte deren. ahahhaahha
me pas tha ; mos guxoj kush me dal perj asaj dere,dhe mori kemishat e bardha tu`a vesh pacientve dhe duke i emruar mjek. :p
 

Ivy

.......
mbrem e gjeta ketu,hapte mbyllte deren. ahahhaahha
me pas tha ; mos guxoj kush me dal perj asaj dere,dhe mori kemishat e bardha tu`a vesh pacientve dhe duke i emruar mjek. :p
Kursejani nje kemishe pavionit.
Do rri me kemishe te kuqe une (do thuash ti cne?)
Po kot o korbe,se ndryshe sdo kishim ardh ne kete dere😝🤣🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Kursejani nje kemishe pavionit.
Do rri me kemishe te kuqe une (do thuash ti cne?)
Po kot o korbe,se ndryshe sdo kishim ardh ne kete dere😝🤣🤣🤣
meqe don kemishe te kuqe ti.
ty do bejme drejtoresh. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
🤣🤣🤣
Flm shume,me bejne alergji ne te ndenjura karriget me rrota😝😝🤣🤣🤣🤣
po ne te blejme divan moj. :p
e ulim aty tere bordin drejtues. ahahhahahaha
me kete rast bejme e ekonomi. hahahahaha
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Une ju kam thene ilacet me grushta se me kokrra po lini koqen e namit ketu.. lol :D
 
 • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Shih se ne Demat jemi dembele nga natyra,e do me quani te vdekur kur te shtrihem gjere e gjate ne divan e te fle gjume😝🤣🤣
po qem dembel,therrasim demin puntor, @Xhelozi ka je mo?! :p
Le qe ne rast rreziku ne krye te vendit me prit e demat e tjere qe mund te kemi ne forum vendosim @Baboon ,rob per s`mbari,sojnik e fisnik. :p
 

jana80

Super Moderator
Ka ngel mdonje dhome bosh nga ky pavioni apo edhe ketu duhen miq se kohe pandemie
 
Private conversations
Help Users
  Top