• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Perfunimisht welcome Senseo, e dija qe kishe ca shenja po qenke rond shume. :p LOL LOL :D
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Moj lere cte dhane...perpara peepara, ktheje filmin perpara
Ktu pse erdhe?
C'hall te pruni? Lol
Halli im eshte @MrCool se nuk me puth te tema e puthjeve , un si e ndjeshme qe jam dhe shum e prekshme nuk e durova dot ket gjendje
 
M

Morfina

Tani qe u bome rreth , filloni me rradhe ca ju shqeteso

Kush do filloj i pari?
@Senseo boll hengre miza zemer.....
@Vajza leri zhapiqet ,mendjen ktu


Vemendjen ktu lol
Lem se me mbaroj coko dezhurn sot :p

Tani si perfundim sekratari kush o? Ti dorzoj dosjen per sonte :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Nga te gjithe ketu @Monique qenka rast i pashprese... po folka me vete cupa.. :D :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Me nje shtrengim ne fyt,edhe nje trazim e turbullire ne koke,me nje ankth e frike qe me pushton ne cast,si dikush qe vozit ne krah te kundert ne nje autostrade ,,,,,,,,,me duket vetja (erdha te strukem ne nje qoshe).

Mos ngacmoni. :( :emoji_astonished:
Teto Hymena me qendisi nje kukull.
I vura emrin Marinela. Kukulles sime i kendoja dhe kenge.
Kukulla ime ti.
Rri ketu me mua
Mos ik nga une ti
Le te te rrish cdo here shoqe me mua
.....
E di cfare @Passion Marineles nuk i futa gersheret ne sy,sikur gjyshes...dhe madje as floke nuk ia dogja si Merit ne klasen e pare.
Marinela ime.
Haha. Nuk duhej ta kishe fshehur @Passion ,Marinela ime me therret dhe aty ne cep ku je fshehur ti. I sheh keto gershere? Jane te gjyshes...sepse ajo me fshehu kukullen time.
Hymena me tha qe ajo kukull nuk kishte magji. @Passion me jep Marinelen time.


( Keshillohet te lexohet me pushime te gjata)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Teto Hymena me qendisi nje kukull.
I vura emrin Marinela. Kukulles sime i kendoja dhe kenge.
Kukulla ime ti.
Rri ketu me mua
Mos ik nga une ti
Le te te rrish cdo here shoqe me mua
.....
E di cfare @Passion Marineles nuk i futa gersheret ne sy,sikur gjyshes...dhe madje as floke nuk ia dogja si Merit ne klasen e pare.
Marinela ime.
Haha. Nuk duhej ta kishe fshehur @Passion ,Marinela ime me therret dhe aty ne cep ku je fshehur ti. I sheh keto gershere? Jane te gjyshes...sepse ajo me fshehu kukullen time.
Hymena me tha qe ajo kukull nuk kishte magji. @Passion me jep Marinelen time.


( Keshillohet te lexohet me pushime te gjata)
Versioni gallate i Anabelle. :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Sepse ne luanim bashke cdo here :)
Heren e fundit e vure ne karrige dhe i ofrove caj.
Por ajo nuk e do cajin @Drejtori ,nuk e do,nuk e do,nuk e do,nuk e doooo
Po me kthen mbrapsh ne kohe dhe tani po e kuptoj se kush je... ti je ajo qe me torturon gjithmone ne endrrat e mia... ti je ajo luan tek fimi 50 shades of gray.. :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Passion

Banned
@Drejtori !

Me detyrohesh 10 $ qe ti kerkova e s'mi dhe :D (per hyrjen tek Amfiteatri ),e 10 $ qe me duhen.

Solidarizohu or burr i dheut mbi kerkesen time.

Sa m'pa mbreme sportelisti,nje burre rreth te gjashtedhjetave ,artdashes kopili ish,se i kapa nje detaje (tha bileten).

I thash mundem ta shkruaj emrin,edhe te premtoj qe do vi ta shlyej.

Kush ka rrugen e miresine (Passion Fv-isti e kam shkruar emrin)mund t'i paguaje.

Do me shijoje me shume nqs dikush paguan e eshte anonim.

---------------------------------------------------------------------

Per ecurine e sotme mbi pavion ,do shenoj me vone. :D
 
Top