• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Passion

Banned
a prano shilinga?

elle nje her shilinga me l si lepri, jo shiringa :LOL:
Taksirat e ke Zhigo djali.

Kalo e jepja,e mos me thuaj se i pagova,por kur te kaloj asan ane do pyes.

Po me tha i pagoi dikush qe ish i shoqeruar me dy te tilla (nenkuptoj se ka qene Zhigo). :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
@Drejtori !

Me detyrohesh 10 $ qe ti kerkova e s'mi dhe :D (per hyrjen tek Amfiteatri ),e 10 $ qe me duhen.

Solidarizohu or burr i dheut mbi kerkesen time.

Sa m'pa mbreme sportelisti,nje burre rreth te gjashtedhjetave ,artdashes kopili ish,se i kapa nje detaje (tha bileten).

I thash mundem ta shkruaj emrin,edhe te premtoj qe do vi ta shlyej.

Kush ka rrugen e miresine (Passion Fv-isti e kam shkruar emrin)mund t'i paguaje.

Do me shijoje me shume nqs dikush paguan e eshte anonim.

---------------------------------------------------------------------

Per ecurine e sotme mbi pavion ,do shenoj me vone. :D
Ore sa te duash ti vec ndjehu mire ..;):p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Ra fluksi ketej me duket... apo akoma nuk eshte bere hena e plote.. :p :p
 

Passion

Banned
Nga dhoma 55
te pavioni 5 ju shkruan Passion!

Diagnoza sipas mjeshtrit Petrela eshte se vuaj nga krenaria cop cop.

:(

Sonte ka Greta Koci koncert te premium.

E kam qejf Greten,se ka alamet fiziku.

S'ia di krijimtarine,por si kallup te merr ne qafe.
Epshndjellese eshte :emoji_kissing_closed_eyes::emoji_kissing_closed_eyes:

Kacidhe dikush me ofron ? :eek::rolleyes:
$
Lira
Juro
Lek
C'te keni.

Rroft shoqnia.
Mos na lente zoti pa ta.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Nga dhoma 55
te pavioni 5 ju shkruan Passion!

Diagnoza sipas mjeshtrit Petrela eshte se vuaj nga krenaria cop cop.

:(

Sonte ka Greta Koci koncert te premium.

E kam qejf Greten,se ka alamet fiziku.

S'ia di krijimtarine,por si kallup te merr ne qafe.
Epshndjellese eshte :emoji_kissing_closed_eyes::emoji_kissing_closed_eyes:

Kacidhe dikush me ofron ? :eek::rolleyes:
$
Lira
Juro
Lek
C'te keni.

Rroft shoqnia.
Mos na lente zoti pa ta.
Do shkoje gjithcka mire. Mendo per lojen e shahut qe do bejme ne oren 5,
Mendo per daljen qe kemi ne oren 6
E per nje tas fasule e presh ne oren 7

Ilacettt,ilaceeet pacintit nr 43332
Ilaceeet
( pastaj i fryj bilbilit qe i vodha rojes per rast emergjence)depositphotos_176675738-stock-photo-group-therapy-psychology-support-meeting.jpg
 

N0

"H.A.T.V.N" S2. Suksese!
Paciente qe kercasin nervat per mur si pasoje e jetes se veshtire qe kane pasur, mungesa totale e nje femijerie dhe nje familjeje normale, abuzimi ne adoleshence apo nje lidhje jete e shkuar ters.
Probleme me pasqyren, qarkullimi i gjakut te huaj ne venat e me te "dashurve", azil politik brenda trojeve te paraardhesve....
......ec e mere vesh se sa gjera te tjera!

Kapen me gjithkend, madje edhe me infermieren qe u jep ushqimin apo ilaçet, kot pa arsye! Pastaj ikin 2-3 dite nuk dalin fare duke u mbyllur ne parajsen e tyre.
Dalin dhe u duket vetja me e fresket, sikur asgje s'ka ndodhur, fundja çfare pritet me shume?!

Ç'mendje te mbare, por sikur te kishit duruar edhe pak se edhe 6 dite ka gushti, fillojne shirat e freskohet, megjithate vete e dini.
Zoti paste meshire per te gjithe ne!
lol lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E di ti qe te mpihet ca vendi duhen dy shuplaka te lehta,epo nese ti do ke gjuash bytheve,sakrifikoj bythen time per nje ago
lol lol

Si ngjaj eee,si manjake me ty :p
:lol::lol::lol:Ky quhet abuzim ndaj personave me te meta mendore.
Headline tek Fiksi ne mbremje: Dhune ndaj te çmendurve ne Pavionin Nr.5! Nderhyrje urgjente nga instancat e larta!:p
 

Passion

Banned
Ora po troket.
Ora po troket.

Ku jan shpirtrat humane? :(

Portieri i rrepte. :(
S'lejon!

Sherim per syrin tim do ish humanizmi juaj.

Greta!
I like you.
 
M

Morfina

Ktu kan rreshkit te gjithe. Sja perplasin dot atij/asaj qe duan e behem per raport. Hapu dhe
 
Top