• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pavioni 5!!!

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
paska plase ciftja ne pavion. largohet me stil bretkoce mos ta kapi naj sacme tuleve
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Cmendina mbyllet te shtune te diele... jeni te lutur ta shpalosni cmendine tuaj jashte per arsye rikonstruksioni te godines..:p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Na dhuro ndonje kacidhe,se ky ish motivi qe hyra ne te. :(

T'pashpirt!

Pa strehe do na lini?
Shko te qjoska e Mazllumite porosit I pace komsh tasqebab ene dy hudhra I paguj une..;)
 

Passion

Banned
Shko te qjoska e Mazllumite porosit I pace komsh tasqebab ene dy hudhra I paguj une..;)
Keto i servir vete pavioni,madje menu me te pasur. ;)

Kuptova!

Qenke cop cop e ti.
Kot s'erdhi nga rastesia kjo gjendje keshtu . :D

S'ndihmoke dot e ti.

E dija :D

Ku humbi humanizmi virtual dreqi e mori ? :lol: lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Keto i servir vete pavioni,madje menu me te pasur. ;)

Kuptova!

Qenke cop cop e ti.
Kot s'erdhi nga rastesia kjo gjendje keshtu . :D

S'ndihmoke dot e ti.

E dija :D

Ku humbi humanizmi virtual dreqi e mori ? :lol: lol
I paguj child support nje latinke keto dite keshtu qe kenaquni me cfare ofohet qyl keto tre dite sa te verifikohet analiza e ADN se .. lol
 

Passion

Banned
I paguj child support nje latinke keto dite keshtu qe kenaquni me cfare ofohet qyl keto tre dite sa te verifikohet analiza e ADN se .. lol
Ka xhepamedhenj tjere sa te dush. :D

Jepja asaj brazilianes ti.
Hallall i paste,edhe tu dale djersa vuuuuu.:emoji_yum:

Help o shoke e shoqe .

Ca kacidhe dreqi e mori. ;)
 

Desa

Temet Nosce
Cili është minimumi i psikozave për tu shtruar këtu?:lol:
 

Desa

Temet Nosce
Nuk i bie kitares une pa merak, ene po tvuash sdo kesh probleme.
Ishalla nuk vu nga PaLeshoFobia se do mduhet me vu paruke. :p
Jo kam Anablefobi kështu që nëse je shum i gjatë - zhdryp prej gajbes :lol:
 

Desa

Temet Nosce
Ti ploteson kushtet per kudo, ku ke qene me pare se kam humbur gjithe kete kohe pas tetovares se gabume, @NGU. :p
Nuk ke humbur kohë, shih ku ke përfunduar! Më gjete mua lol lol lol
 
Top