• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

E3

Anëtar i Nderuar
Argjendari Ginza Tanaka ka krujuar pemen e krishtlindjeve me te kushtueshme ne bote,e gjate 2 meter e gjysme e gjitha ne flori me një yll ne maje ( me cmim 65.000$ ) e gjitha gati 2 milion $.per ta pare duhet te vizitosh dyqanin e Tanaka Kikinzoku ne qender te Tokios ose mund te shikoni galerine e fotove.albero_075522.jpg


albero2_075535.jpg

albero3_075521.jpg

albero4_075534.jpg

Krijimi gjendet ne Tokio ne vetrinen e dyqanit te Tanaka Kikinzoku.


 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

Pfff kjo per mu as 1$ s'vlen....pike bukurie s'paska.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

Ja një peme tj me vlere
Zurich, ne stacionin e trenave

 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

O sa te shpifuraa :S

Une preferoj ata natyralet jane teper te bukura kane edhe arome te mrie, gjithsesi mire është te perdoren
artificialet :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

Kjo qe vura une natyrale është. Gjithsesi sjam dakord qe cdo vit te priten peme, vetem per te pasur ne aromen e bredhin 20 dite.
Ose nqs ehste me domosdo bredh i vertet, mund te perdoren ato bredhat ne vazo ( me dhe), qe i ke vit per vit per zbukurim.

 
Pe: Pema e krishtlindjeve me e kushtueshme

Imagjino te beheshin keshtu pemet e krishtlindjeve ketu ne shqiperi (me ar apo gur zwarovski) do beheshin te gjithe hajdut :p
 
Top