• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mish lepuri

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

E rendesishme te jet hallall...:p
Une kam degjuar se mishi i maces te shkurton penisin
E ke pytur veten ndonjehere...pse kinezet dmth kane ashtu ?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

Vertete, ::cool:: Sa eshte neser fluturimi i pare per pe qin :jo: pekin :D po mendoj :zzz: se gjeta ilaqin
Se di , hall i madh se gojedhenat thone se dysh spaloset jooo
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Për 30 vite “strehonte” macet e rrugës, në fakt i therte dhe i shiste për mi

po vriten njerez e sesht aq kujdes sa tregohet per rrjepjen e kafsheve apo vendstrehimin e kafsheve... gjithesesi kush eshte mishngrenes mos te cuditet fare ne fund edhe macja ka mish sic ka qengji... lepuri.. pula ..kali apo derri.... :) behuni si mua mos hani mish... sdo ket kerkesa e si rrjedhoj sdo priten kafshet ... :)
Mua me dhimbsen me shum kafshet sesa njerezit.
Sa per mish,un nuk ha asnje lloj mishi meqe permende mishngrenesit.
Njerezit si puna ktij "djallit" as dheu nuk meriton ti tres.
 
Top