• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Për 6 muaj fitoj 65 mln lekë”, çobani i dhenve: Nuk na japin nuse për djalin, vajzat duan qytetin…

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Sa mire. :))
Me vjen mire qe lexoj qe njerez ne shqiperi kane besimin,kurajon dhe perkushtimin per te ndertuar fermen e tyre,si Zoteria ne fjale qe ka bere kopen e deleve.
Ka nje problem te madh ne mentalitetin e kalbur shqiptar.
Te jesh i sukseseshem ne fushen e blegtorise s`te ben me pak nje sipermarres me te ulet se nje tjeter ne biznes inert apo logjistik pse jo. :))
Cdo njeri matet me mundesine dhe formen se si ai krijon burimet vetvetes dhe familjes per te siguruar mireqenjen e ti ekonomike.
Me duket qesharake dhe absurde fakti qe vajzat ne pergjethsei, nuk dashkan te jene bashkshortja e djalit e ti.
Gjithesesi pas keti emisioni nje gje eshte e sigurte nuse do gjej,e mundesisht te mire. :))
Ai sot ka nje pasuri te tere,neser pasneser do shtrije aktivitetin e ti ,dhe do kete e ndihmes puntore ose normalisht duhet te kete e tani.
65 miljon leke te vjetra ato vajzat e fashatit si kane pare as neper endrra me nga dy tre brez,pa le ne nje vit.
Urime, dhe shpresoje qe nisma te tilla ne shqiperi te shpeshtohen,ne bujqesi dhe blegtori,se u rane brinjet shqiptarve tu mbjell dhe tu mbledhe ullinjet neper evrope e sherbime blegtorale te te tjerve.
Le te punojne per veten e tyre dhe te cojne ekonimine e vendit te tyre perpara.
PAsi shqiperia ka shume resurse dhe burime qofte blegtorale apo bujqesore.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Fiks anej nga golloborda qe ti bjer ndonje vjerre qe tja nxije jeten lool
Aman o marla lejini ironite te keqen se shpreha nje mendim qe un goc qyteti te martohem ne fshat,nuk e bej sot e 1000 vjet.
E sa per dashuricka te keqen,gjithmon kam vendos llogjiken para ndjenjave.
Nuk e kuptoj ca te keqe ka ktu te jesh e drejtperdrejte.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk o tu kerku nuse ne Dublin ai jo, ne Skrapar e do dhe ai. Duan ne Tirane katunaret qe te dalin foton me drita per insta. :p
Normale, njeriu mundohet gjithmone per me te miren per veten dhe per te kap ate endrren Tiranase 😂
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Sa thash ishalla se se kan lexu femrat e forumit, po ja vone cenkam, e paskan lexu, shume shpejt do e shohim njeren ne lajme ju dha cobanit :D
@Imp4cT vejm bast cila do shkon e para, koficientet bej ti, cila e ka koficientin me te vogel qe i bashkohet zyrtarisht cobanit :D
 
Private conversations
Help Users
    Top