Per cfare jeni penduar se fundmi?

Bebw

Boço 🌞
Hedhou pipellsa ?,se mua frymezimi per tema me vjen pas 00:00 ??

Ps: Ne lidhje me temen ,jam penduar per trishtimin e pa vetdijshem qe po u jap kohet e fundit personave te dashur ❤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam penduar qe po jam i ngutshem me cunat e mi nganjehere, me duhet te ndryshoje.
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Nuk e di a quhet pendim pooor nuk po arrij dot të mbyll një mision jete a vdekje.
 

Magdalena

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk pendohem per asgje qe kam bere
Pendohem per cfare skam bere....
Sepse cfare une kam bere ,kane qene zgjedhje dhe vendime te miat!
 

Hope

◕‿◕
Po pendohem ende qe jam kokeforte e nuk arij te realizoj qe kalova nje ose me mire thene 2 etapa te rendesishme ne jeten time aktuale dhe nuk di ti vlersoj e ti integroj ne realitet. Menyra per tu projektuar gjithtej me larg, pa u ndaluar e vlersuar prezentin me kushton me shume sec duher.....
 

Desa

Felix - Culpa
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
O ti je embelsir e shpirtit.
 
Te pendohem do thote i kam bere gjerat pa menduar .
Nga natyra jam e qete dhe relax si njeri .. ndaj sme ndodh te pendohem.. pra i kam menduar gjerat para se ti them .
 
Me tha njeri ty kot qe ste kane fut kryeplak katundi,je e para me dhene mend
-Mendo te kisha me shume i thashe,do kisha bere namin ?
Di Zoti ku me dhene e ku me heq ?
Ku me e marr kryeplak o Nicku.. te vejn dhe per te pajtu gjaqe .. te cojn dasmor .. ehaa mos kerko me shume ??

Hall mendjemadh e hall mendjevogel ?
 
Top