• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per cfare jeni penduar se fundmi?

Lilo

|Dioni|🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Hedhou pipellsa 🤗,se mua frymezimi per tema me vjen pas 00:00 😂😂

Ps: Ne lidhje me temen ,jam penduar per trishtimin e pa vetdijshem qe po u jap kohet e fundit personave te dashur ❤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam penduar qe po jam i ngutshem me cunat e mi nganjehere, me duhet te ndryshoje.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Nuk e di a quhet pendim pooor nuk po arrij dot të mbyll një mision jete a vdekje.
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Nuk pendohem per asgje qe kam bere
Pendohem per cfare skam bere....
Sepse cfare une kam bere ,kane qene zgjedhje dhe vendime te miat!
 

Hope

◕‿◕
Po pendohem ende qe jam kokeforte e nuk arij te realizoj qe kalova nje ose me mire thene 2 etapa te rendesishme ne jeten time aktuale dhe nuk di ti vlersoj e ti integroj ne realitet. Menyra per tu projektuar gjithtej me larg, pa u ndaluar e vlersuar prezentin me kushton me shume sec duher.....
 

Desa

Temet Nosce
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
O ti je embelsir e shpirtit.
 

Endrra

VIP
Te pendohem do thote i kam bere gjerat pa menduar .
Nga natyra jam e qete dhe relax si njeri .. ndaj sme ndodh te pendohem.. pra i kam menduar gjerat para se ti them .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jam pendu dhe kurr nuk ja fal vetes..pse duhet te ren ne provim te dikush qe eshte 0.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Do mbesh te hap temen flet per flet 🤣
Nje ishte. Kam fol vetem per pordhe
68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f...gif
 

Abisi

Staf në FV.AL
Si impulsiv qe jam,edhe pendohem..por skam bere gje per tu penduar koheve te fundit 😊
 

Endrra

VIP
Me tha njeri ty kot qe ste kane fut kryeplak katundi,je e para me dhene mend
-Mendo te kisha me shume i thashe,do kisha bere namin 😆
Di Zoti ku me dhene e ku me heq 😆
Ku me e marr kryeplak o Nicku.. te vejn dhe per te pajtu gjaqe .. te cojn dasmor .. ehaa mos kerko me shume 🤣🤣

Hall mendjemadh e hall mendjevogel 😝
 
Private conversations
Help Users
    Top