• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per cfare nderi behet fjala ketu pse nuk e shpjegon?

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ke "nderin" te na shpjegosh filozofine tende
 

Libertas

Antar Aktiv
Per fat te keq nje maloke me fshiu postimin se ku mund te kuptoje se per cfar nderi behet fjale.

Shiko kete video: http://www.youtube.com/watch?v=yDNlSYSZmNM

Ky Grup eshte per ata qe peshtyn ne surrat kete njeri dhe nuk sillen kurre ne kete menyre degjeneruese.

Per ata qe nuk i lepijne bythen te tjerve dhe u lypin buke por qe duan ta ndertojne vete te ardhmen me forcat e tyre dhe me pune. Per njerez te paster me seder dhe me nder.

Per ata qe e shohin dhe i trajtojne shtetet e huaja me te cilet kan maredhenie miqesie si te barabarte dhe jo si Superior te cileve u duhet lepire kemba.

Besoj se ta shpjegova qarte.
 
Private conversations
Help Users
    Top