• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Për njerëzit inteligjent

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Për njerëzit inteligjent

nese bashkojme numrat dalin ato figura ???
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Për njerëzit inteligjent

Ja ta provojme :p

I marrim qe te dy nr - 2-shat ... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres)- dhe i bashkojme bashke , del = Fish

I marrim qe te dy nr- 3-shat .... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres )- dhe i bashkojme bashke , del =8

I marrim qe te dy nr - 7-tat ... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres-) dhe i bashkojme bashke , del = trekendesh

Ps.... A quhem inteligjente ne k'te rast ? ::cool::
 
Redaktimi i fundit:

Arijona

Antar Aktiv
Titulli: Për njerëzit inteligjent

Ja ta provojme :p

I marrim qe te dy nr - 2-shat ... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres)- dhe i bashkojme bashke , del = Fish

I marrim qe te dy nr- 3-shat .... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres )- dhe i bashkojme bashke , del =8

I marrim qe te dy nr - 7-tat ... i pasqyrojme ne pasqyre -( perballe njera tjetres-) dhe i bashkojme bashke , del = trekendesh

Ps.... A quhem inteligjente ne k'te rast ? ::cool::

shumë mirë e shpjegove, brravo.
Ti e din a je apo jo sepse vetëm ti e din a e gjete vetëm apo me ndihmen e dikujt, por gjithsesi brravo
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Për njerëzit inteligjent

shumë mirë e shpjegove, brravo.
Ti e din a je apo jo sepse vetëm ti e din a e gjete vetëm apo me ndihmen e dikujt, por gjithsesi brravo

Epo edhe ti e ke mesuar diku .. Apo Jo :p

Ps .. Se luan topi , qe qenkam inteligjente , flm :p
 

Arijona

Antar Aktiv
Titulli: Për njerëzit inteligjent

Epo edhe ti e ke mesuar diku .. Apo Jo :p

Ps .. Se luan topi , qe qenkam inteligjente , flm :p

po po e kam mesuar nga te tjeret, por eshte me mire kur e meson vete,prandaj tu drejtova me at pytje, por ransi ka qe e ke msu
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Për njerëzit inteligjent

po po e kam mesuar nga te tjeret, por eshte me mire kur e meson vete,prandaj tu drejtova me at pytje, por ransi ka qe e ke msu

K'te pergjigjen se kam shpikur une ... Ashtu sikurse edhe ti se shpikur vete pyetjen .. Moj Arijona, per ta mesuar vete e kam mesuar ... Me pak fjale e kam mbajtur vemendje ne mesim :)
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Për njerëzit inteligjent

Kjo eshte tek librat e klases se III si pyetje :)
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Për njerëzit inteligjent

Po ku di une ,ne Gjuhen Shqipe, Leximi Letrar dhe Dituria e Natyres nuk merren me kshu gjerash :D Ndoshta e thote edhe tema ku eshte bere pyetja :drumepre:
 
Top