• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per te apasionuarit e Rokut

Зngjεll

___________
3 Doors Down - It's Not My Time

[video=youtube;aHU9dN0Itrk]http://www.youtube.com/watch?v=aHU9dN0Itrk]YouTube - 3 Doors Down - It's Not My Time[/video]


David Cook - Light On

[video=youtube;CP5fBx8JLoQ]http://www.youtube.com/watch?v=CP5fBx8JLoQ]YouTube - Light On (Official Music Video)[/video]

Mortal Love - My shadow self

[video=youtube;jGsZ126K024]http://www.youtube.com/watch?v=jGsZ126K024]YouTube - Mortal Love-My Shadow Self[/video]

Jonas Brothers: When You Look Me In The Eyes

[video=youtube;-ZBoPlCzuRY]http://www.youtube.com/watch?v=-ZBoPlCzuRY]YouTube - Jonas Brothers: When You Look Me In The Eyes - Official (HQ)[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Goodnight And Goodbye-Jonas Brothers

[video]"http://www.youtube.com/watch?v=0q7iopXWzwc"]http://www.youtube.com/watch?v=0q7iopXWzwc[/video]

PARAMORE: Decode

[video=youtube;RvnkAtWcKYg]http://www.youtube.com/watch?v=RvnkAtWcKYg]YouTube - PARAMORE: Decode[/video]

Linkin Park - Leave Out All The Rest

[video=youtube;Sl02FgOuG0c]http://www.youtube.com/watch?v=Sl02FgOuG0c]YouTube - Linkin Park - Leave Out All The Rest[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Supermassive Black Hole - Muse

[video=youtube;Xsp3_a-PMTw]http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3_a-PMTw]YouTube - Supermassive Black Hole - Muse[/video]

Paramore - I Caught Myself

[video=youtube;5lc_7Ca1qM4]http://www.youtube.com/watch?v=5lc_7Ca1qM4]YouTube - I Caught Myself - Paramore Music Video[/video]

Snow Patro - Crack the shutters

[video=youtube;942tk_Y1bUE]http://www.youtube.com/watch?v=942tk_Y1bUE]YouTube - Snow Patrol - Crack The Shutters[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Funeral For A Friend - Roses For The Dead


The Rasmus - Ten Black Roses


The Rasmus - Ghost of love


The Rasmus - Livin' in a world without you

 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Linkin Park-points of authorityLinkin Park - Faint

[video=youtube;LYU-8IFcDPw]http://www.youtube.com/watch?v=LYU-8IFcDPw&ob=av2e[/video]


Linkin Park Somewhere i belong
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Daughtry - feels like tonight


Snow Patrol - Open Your Eyes


The Doors - The end

 
Last edited by a moderator:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nickelback Photograph


Nickelback Rockstar


Nickelback Savin me
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nirvana - Come As You Are


Nirvana - Smells like teen spirit

[video=youtube;kPQR-OsH0RQ]http://www.youtube.com/watch?v=kPQR-OsH0RQ[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Metallica - Nothing else matters


Metallica - One

[video=youtube;-j39ABZyzek]http://www.youtube.com/watch?v=-j39ABZyzek[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Silent Hill - We are not alone


Silent Hill 3 - Angel of Darkness

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Silent Hill - Believe

 
Last edited by a moderator:

krutonja

Anëtar Aktiv
.•°♥ Зngjεll ♥°•.;112115 said:
Goodnight And Goodbye-Jonas Brothers
Te lutem shume mos vej me Jonas Brothers se felliqe rockun.


ACDC- THUNDERSTRUCK


AC/DC - Highway to Hell

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Nje kombinim shume i bukur midis nje rockisti dhe nje rapisti :). Me ka pelqyer shume .
Busta Rhymes feat. Linkin Park - We Made It


[video=youtube;coD8540ge9E]http://www.youtube.com/watch?v=coD8540ge9E]YouTube - Busta Rhymes feat. Linkin Park - We Made It[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te lutem shume mos vej me Jonas Brothers se felliqe rockun.


Hahaha cdo njeri ka preferencat e veta te rrokut por mqs telespektatoreve nuk u pelqen atehere nuk po ve me te tijat . Pershendetje te perzemerta krutane :)
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Linkin Park - Leave Out All The Rest


Linkin' Park - What I've done

 
Last edited by a moderator:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Koleksionit te Linkin Park qe keni vene me siper dua ti shtoj dhe Numb qe eshte kenge FANTASTIKE

[video=youtube;_5Oi4R-jSoA]http://www.youtube.com/watch?v=_5Oi4R-jSoA&feature=related[/video]

System of a Down - Lonley Day


Papa Roach - Scars (Edhe kjo e bukur)

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kjo kenge eshte nje nga te preferuarat e mia dhe ju pershendes te gjithve
Skillet - ComatoseSkillet - Rebirth

 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Skillet - Whispers in The Dark

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=wgiJkrAL9K4]YouTube - Skillet - Whispers in The Dark[/ame]

Skillet - Looking For Angels

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=STIv7yItkYc]YouTube - Skillet - Looking For Angels - Official MVID[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Three Days Grace - Never Too Late

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=YWapziQ2mAk]YouTube - Three Days Grace - Never Too Late[/ame]

Three Days Grace - I Hate Everything About You

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=1t9K9rM1SVE]YouTube - Three Days Grace - I Hate Everything About You[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

"Falling Inside the Black" | Skillet

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=--j402Bmvxs]YouTube - "Falling Inside the Black" | Skillet[/ame]

Skillet - The Last Night

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=gRuiu2cWtZ4]YouTube - Skillet - The Last Night video[/ame]
 
Top