• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per te apasionuarit e Rokut

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;120950 said:
Dalengadale behen gjerat e mira dhe me durim " I duruari i fituari " mos harro :) mgjt ke te drejte qe Queen e kam harruar dhe biles me pelqen shume ( lere lere se e bere gafen hahahhaha ). Hajde po te pershendes me Queen - in :) me nje nga kenget me te bukura

Queen - The Show Must Go On

YouTube - Queen - The Show Must Go On - Music Video

Flm per pershendetjen :) shum por mendoj se duhet te me shpjegosh diqka me shum :) qdo te thot "Lere lere se e bere gafen" nuk po mund ta kuptoj edhe mir
megjithaate edhe un te pershendes me Symphony x - The Sacrifice :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uLXnmJLM1nQ]YouTube - Symphony X - The Sacrifice[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Queen - We Will Rock You

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=iikKzQwgBJc]YouTube - Queen-We Will Rock You[/ame]

Queen - I Was Born To Love You

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=uMGjN8-9IG0]YouTube - Queen - I Was Born To Love You (2004 video)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Flm per pershendetjen :) shum por mendoj se duhet te me shpjegosh diqka me shum :) qdo te thot "Lere lere se e bere gafen" nuk po mund ta kuptoj edhe mir
megjithaate edhe un te pershendes me Symphony x - The Sacrifice :)

YouTube - Symphony X - The Sacrifice

"Lere lere se e bere gafen" ___ bere ___ eshte bera ,se e kam shkruar gabim me fal . Flm per pershendetjen
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

The Rolling Stones - Satisfaction

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=OGWfLiEoG98]YouTube - The Rolling Stones - Satisfaction[/ame]

ANGIE - THE ROLLING STONES

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=-21QK9F1NWc]YouTube - ANGIE - THE ROLLING STONES[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Whitesnake - Here I Go Again

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=oKTiwCez6Zs]YouTube - Whitesnake - Here I Go Again[/ame]

Whitesnake - Love Ain't No Stranger

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=l_qkB07VSwU]YouTube - Whitesnake - Love Ain't No Stranger[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Deep Purple - Bad Attitude

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=28LgyxtovV8]YouTube - Deep Purple - Bad Attitude[/ame]

Deep Purple - Call Of The Wild

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=P_wj05Em70c]YouTube - Deep Purple - Call Of The Wild[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Bon Jovi - This Ain't A Love Song

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=JnIv50OIr-A]YouTube - Bon Jovi - This Ain't A Love Song[/ame]

Bon Jovi - One Wild Night

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=r_6CKvl_9BY]YouTube - Bon Jovi - One Wild Night[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Led Zeppelin - Stairway To Heaven

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=ayzhJKy8H_A]YouTube - Led Zeppelin - Stairway To Heaven[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te paharrueshmit AC/DC
AC/DC Highway to hell


[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=erJc4dzZ3IA]YouTube - AC/DC Highway to hell[/ame]

AC/DC - TNT

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=yex1yyySpyM]YouTube - AC/DC - TNT[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Bon Jovi rradhitet diku nga fundi i listes qe do te krijohet duke i rradhitur klipet qe po i poston :)

ja i kang e Pink Floyd nqs seshte :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IXdNnw99-Ic]YouTube - Pink Floyd - Wish You Were Here[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Bon Jovi rradhitet diku nga fundi i listes qe do te krijohet duke i rradhitur klipet qe po i poston :)

ja i kang e Pink Floyd nqs seshte :)

YouTube - Pink Floyd - Wish You Were Here

Po ta pasoj Pinkun me kete kitare te mbrekullueshme :)
Pink Floyd "Shine On You Crazy Diamond"


[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=vyqgjCKm9nQ]YouTube - Pink Floyd "Shine On You Crazy Diamond" Syd Barrett Tribute[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Dire Straits - Sultans of Swing

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=yQoZmYUuvXw]YouTube - dire straits sultan of swing!![/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Dire Straits • Money for nothing (1984)

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=aNaKWXqXkhw]YouTube - Dire Straits ? Money for nothing (1984)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Van Halen - You Really Got Me

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=0YRqkRmRocQ]YouTube - Van Halen - You Really Got Me[/ame]

Van Halen - Why Can't This Be Love

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=boWSzqjPT0M]YouTube - Van Halen - Why Can't This Be Love[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Thnx per pasim :)

Ja se ke harrruar diqka shiqoje vet :) edhe ate te rendesishme ke harruar :)
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8M9U1OU0MzU]YouTube - Dire Straits - Brothers In Arms (Live)[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Stratovarius - Paradise

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hpI5aAzeJUI]YouTube - STRATOVARIUS - Paradise[/ame]


Stratovarius - Phonenix

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3uZLgTx_Sqk]YouTube - Stratovarius - Phoenix[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Creed - With arms wide open

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1HdGUNm6-puth&feature=PlayList&p=FEC4E4799F538CBA&index=0&playnext=1]YouTube - creed-With Arms Wide Open[/ame]

creed - one last breath

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1HdGUNm6-puth&feature=PlayList&p=FEC4E4799F538CBA&index=0&playnext=1]YouTube - creed-With Arms Wide Open[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Po ve nje nga kenget qe e kam adhuruar e vogel (se tani u plaka une :) dhe pershendet veten time sepse e meritoj :):bum

Europe - The Final Countdown


[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=0ZkllM8znx4]YouTube - Europe - The Final Countdown[/ame]

Europe - Superstitious

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=sOetaP5fIIQ]YouTube - Europe - Superstitious[/ame]

Europe - I'll Cry For You

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=cuyoCqzchig]YouTube - Europe - I'll Cry For You[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=0_vdGtB0K08]YouTube - Radiohead concert 2008[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kings Of Leon - On Call

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=6EA7-QANdxU]YouTube - Kings Of Leon - On Call[/ame]

Kings of Leon - True Love Way

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=Xp2KNuntzEQ]YouTube - Kings of Leon - True Love Way[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Him - Join me in death

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NRzq6-6aeHE]YouTube - HIM - Join me in death ( Official music video )[/ame]

Him - Gone with the sin

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Ne3eAKTNO-E]YouTube - HIM - Gone With The Sin[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Steve Vai - For Love of God

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sp1fLW-DS8Q]YouTube - Steve Vai - For The Love Of God[/ame]

Steve vai - the craying machine

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dQOAPn79QxU]YouTube - Steve vai- the crying machine[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Van Halen - Love Walks In

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=iYLI-pwF0qQ]YouTube - Van Halen - Love Walks In (Cover by The Zoo)[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Fall Out Boy - Thnks fr th Mmrs

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=xWHf_vYZzQ8]YouTube - Fall Out Boy - Thnks fr th Mmrs[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te pershendes Ghost kot per sport hahahha :)
Fall Out Boy - Beat It


[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=hI-0Hgu8mUk]YouTube - Fall Out Boy - Beat It[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Lyrics for Yours to Hold - Skillet

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=kdOp4SsbbVQ]YouTube - Lyrics for Yours to Hold-Skillet[/ame]

Skillet - Rebirth

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=vbdTL7T0bU0]YouTube - Skillet - Rebirth[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Edh eun te pershendes Engjell me ke keng
Aerosmith - Amaizing


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EPvQud6_JhU]YouTube - Aerosmith Amazing Billboard Music Awards 1993[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kjo kenge ma heq trurin ka ca kohe dhe nuk ngopem qe degjuari cdo dite . Ju pershendes rrockista , miqte e mi me kete kenge :). Degjojeni me zerin e zemres dhe do e shikoni sa shume qetesi do keni :)

[ame=http://fr.youtube.com/watch?v=ErI9qMRunIo]YouTube - Skillet - falling inside the black ++lyrics++[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Eii RockErk (.•°♥ Зngjεll ♥°•.) te pershendes me ket kengen nga albumi i ri i bandit Nickelback
Nickelback - Gotta be somebody
dhe uroj qe te kalosh sa me mir ne ket dit te dashuruarve :p


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-HuoJEgQZcQ]YouTube - Nickelback - Gotta be somebody official music video[/ame]
 

Зngjεll

___________
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Ghost flm shume qenka shume e bukur . E kishim harruar kete temen tone :) mgjt ti e kujtove perseri bravo . Te uroj te kalosh sa me bukur dhe ti ne kete dite
 
Private conversations
Help Users
    Top