• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per te apasionuarit e Rokut

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Te pershendes :kiss---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Nje nga grupet qe me ben te ndihem mire ne momente trishtimi.... 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

[video=youtube;9jK-NcRmVcw]http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw&feature=share[/video]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

c'me futet ne kujtime me kto grupe qe keni permendur ktu...


dhe dashuria ime e semure

 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

I painted a picture of you, your soul was red, and your mind was blue...

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Kete e adhurova qe kishe vene tek Leo....---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: °o_O- Per te apasionuarit e Rokut -o_O°

Follow me .. You can follow me.. I will keep you safe..
 
Top