• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per te gjithe ju!

I

Iva1

Se kuptova qarte @Iva idene tende....mund te ma shpjegosh e njehere cke ne mendje....
Atehere temat qe ke vendos,dua te them qe secili ta trajtoj ashtu sic ndihet se mund ta pershkruaj me mire.
Pranvere ne shpirt psh,une dua ta trajtoj si proze,dikush si poezi .A nuk mundet ti sjellim sic ne duam?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
E kam thene me siper , si tjua doje qejfi!
Jane te pranuara te gjitha llojet e te shkruarit...poezi,proze,.ese, bejte ....di une :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Por si tematika ju duken te pershtatshme? Apo mendoni ti ndryshojme duke i emertuar ndryshe...kte doja te dija :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Sic e tha dhe moonlight anonim do ishte perfect dhe secili do vleresohej pa e ditur se kush ka e shkruar poezin e caktuar ✌
Qellimi ai eshte , qe askush mos niset nga preferencat mbi antarin, por mbi krijimin. :)

Nderkohe ju qe jeni ok, filloni e dergoni ndonje copez krijim ne inbox tim :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Serio tani, do e bejme kete konkurs apo cne???

Pres ne Inbox krijimet tuaja , qofshin me temen e paravendosur, qofte me teme te lire

Ctju kendoj shpirti mi nisni :)

Ju du fort.....

Mbetem ne pritje !PS: @Iva , @Amara_La_Negra , @Ri , @Soul , @Senseo , @imp4ct ,

E kush tjeter se spo me punon truri
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Tema e muajit eshte Pranvere ne shpirt , Ne pritje te embel jam ...

Inbox im pret te shperthej nga krijimet :)


Ne daten 15 duhet te hapim konkursin....urgjent :)
 
Top