• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perendesha Hera

Katil

Antarë i Respektuar
  • Haha
Reactions: NGU

Katil

Antarë i Respektuar

Hera

Βιβλίο φάγος
@Nicktjetër foli për vajzën tonë,e udhëzoi siç i ka hije.💗
Shume mire beri @Katil dhe une I tregova qe secili di moshen e tij nuk percaktojme emra .....se pastaj del gjendja civile per te gjith e dalim mbi 18 vjec te gjithe 🤭🤭🤭🤭
 

Katil

Antarë i Respektuar
Shume mire beri @Katil dhe une I tregova qe secili di moshen e tij nuk percaktojme emra .....se pastaj del gjendja civile per te gjith e dalim mbi 18 vjec te gjithe 🤭🤭🤭🤭
Mosha është thjeshtë tregues pasaporte,ajo e ka vlerësuar situatën dhe ka zbërthyer realisht moshën mendore dhe jo at t pasaportës të vajzës së saj,dhe ka bindje që sështë për tipat e forumit .
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Mosha është thjeshtë tregues pasaporte,ajo e ka vlerësuar situatën dhe ka zbërthyer realisht moshën mendore dhe jo at t pasaportës të vajzës së saj,dhe ka bindje që sështë për tipat e forumit .
Ketu je I sakte është ceshtje pashaporte ....dhe ngelet aty ..... Sa per tipat ....me mire spo flas se do behej histori e gjate e sdo pelqente .....askujt ....
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ketu je I sakte është ceshtje pashaporte ....dhe ngelet aty ..... Sa per tipat ....me mire spo flas se do behej histori e gjate e sdo pelqente .....askujt ....
Un ashtu si Nick,,,ngul këmbë që vajza ka nivel tjetër,i duuhet dikush për nga shpirti,edhe për nga mosha.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Un ashtu si Nick,,,ngul këmbë që vajza ka nivel tjetër,i duuhet dikush për nga shpirti,edhe për nga mosha.

Shume e drejte ajo është Shume e re .......nga te gjitha anet 👏👏👏👏
 

Katil

Antarë i Respektuar

Hera

Βιβλίο φάγος
Te hapim një teme me dore ne zemer
Gjithkush te thoje ca te doje nga vetja
një prezantim i dyte ne fv 🙄
Shume e bukur si mendim .....kur te doni e hapim
 
Top