• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perez ndan 55 milionë euro për Ribery

Зngjεll

___________
f.0617084934682_m.jpg

Edhe pse drejtuesit e Bayern Munichut vazhdojnë të thonë që Franck Ribery nuk është në shitje, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka caktuar një shumë parash për transferimin francezit.

Perez dhe këshilltari i tij Zinedine Zidane gjithmonë e kanë shprehur admirimin tyre për anësorin e Bayernit, prandaj ata po përgatiten për një tjetër mega-ofertë.

“AS” shkruan se Mbretërit kanë përgatitur 55 milion euro për ta joshur francezin drejt Santiago Bernabeut.

Në ofertë mund të përfshihen edhe mesfushorët holandezë Wesley Sneijder dhe Rafael van der Vaart, për të cilët është i interesuar trajneri i ri i skuadrës bavareze Louis van Gaal./Telegrafi/
 

Vvetoni

Larguar
Eu, vertet shifra maramendese dhe te pabesueshme, po ejani ne Kosove do gjeni me dhjetra talent dhe ate vetem per pak para


:dong::dong::dong:
 

Зngjεll

___________
Një metër është mbi tokë Riberi hahahha po luan mirë mua më pëlqen si lojtar :)
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Зngjεll;157768 said:
Edhe pse drejtuesit e Bayern Munichut vazhdojnë të thonë që Franck Ribery nuk është në shitje
E verteta eshte se klubi gjerman nuk ngurron ta shes liderin e ekipit, por ata kerkojn hiq me pa se 105 milion euro. Kjo per arsye qe madrilenet realizuan transferimin me te shtrejte ne historine e futbollit, 94 milion euro per ta sjell Cristiano Ronaldon nga Man.United.
Kjo shifer prishi ekujlibrat e transferimeve ku pasojat po i ndejne edhe vet drejtuesit e klubit madrilen sepse para disa diteve kerkuan sulmuesin e Interit - Zlatan Ibrahimovic, dhe pergjigja ishte : Nuk do tua shesim as 1 cent me pak se sa qe paguat per Ronaldon.
Dmth, futbolli eshte kthy apo transformu ne nje biznes privat/personal ku sa me teper po rriten çmimet per nje futbollist, aq me shum po i bile vlera sportit me te popullarizuar ne bote.
Te paguash 100 milion euro per nje lojtar qe gjithsesi eshte qenie njerzore, kalon te gjitha kufijte e normales.
 
Top