• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përfundon për 8 ditë/ Brenda spitalit ku do ‘luftohet’ kundër koronavirusit në Wuhan (Foto)
Ditën e sotme ka përfunduar spitali i dedikuar për pacientët e prekur nga koronavirusi në zemër të qytetit ku lindi kjo sëmundje. Spitali nisi të ndërtohej vetëm 8 ditë më parë, ndërsa sot i është dhënë dora e fundit ku janë instaluar edhe pajisjet elektronike dhe mjekësore në të.


Ky spital ka rreth 1 mijë shtretër dhe pritet të pres të sëmurët në Wuhan. Ndërkohë pacientët e parë të prekur me koronavisrus do të fillojnë të paraqiten të hënën.
Spitali Huoshenshan, është një nga dy spitalet e dedikuara vetëm këtij virusi në kinë. Spitali ka një sipërfaqe prej 25,000 metrash katrorë.
1580676137719.png
 

Comments

Kur duan njerzit te punojne....
Edhe pse shpresoj te kene respektuar normat e ndertimin, mos i kene bere "made in china"
 
Top