• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo

Darius

DENY IGNORANCE
Jo
Hope bej shaka, mos me keqkupto 🤗 kater faqe muri nuk do te mjaftonin per te varur arritjet e mia. Aqsa shpesh here grindem me te shtepise qe me thone qe ke zene gjysmen e depos me diploma 😂
Nje gote vere sonte ?!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Po (nje gote uje edhe tre kokrra te ndryshme antibiotikesh, çdo kater ore tachipirine 1000mg...🙂)
Te ze gjumi me tv ndezur ?!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Nga sot me se fundi, dielli mungoi, edhe qielli gri, shoqeruar nga i ftohti 🥶

Te ngarkon emocionalisht stina e dimrit ?!
 
Private conversations
Help Users
    Top