Pergjigju me Po ose Jo

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po.
Jeni natyre e qeshur?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Poo
Je nxire ndopak?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pooo.
Te pelqen receli i bem ne shpi? :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Poo
Ben ti?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Noo, po beri nje kojshi ketu e me dha nje kavanoz sot .
A ke ngrene embelsire sot?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Jo, sa e kam fut ne frigorifer pres te ngrije
Kek me biskota😁
Do ma besh kte pyetjen prap me vone pasi ta ha? 😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ahahahaha.
Do sjellesh nje foto te kekut me biskota?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Poo.
Pit kafen e pasdites?
 

Reldi

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Jo nuk pi kafe mbazdite vec me raste te rralla

Clloj kafe te pelqen?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ekspres, por me demton.
A tu duk pak shije vjeshte sot?
 

Reldi

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Jo se ishte shum vap sot die po

Do pije kafe me dike nga forumi dhe me ke🙈?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, por rrerhanat sjane te favorshme, koha mundesia etj etj.
Po ti?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ehe .... ne varesi te klimes . Kur bie shi nuk takoj asnje 😁
Nese mendoni se rrethanat jane te favorshme per cfaredolloj situate , a i mendoni veprimet qe ndermerrni apo veproni ne varesi te instikteve ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, i mendoj gjithnje.
Takuat dike qe ju beri te buzeqeshni sot?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Jo ... vetem me kane acaruar nga nervat sot , por kisha nje telefonate fitimprurese sot . Mu rikthye buzeqeshja ... une vdes per lek 😁
Keni bere ndonji plan per ngohje kete dimer , meqe jane rritur cmimet ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, ngrohjen e akullt ahahahahsga.
Do rriten cmimet prape andej ne shtator, c'thuhet?
 

Reldi

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Andej ketej cemimet gjithmon jan ne rritje

Cfar mendim keni per njerzit llafezan?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tema me po , jo. :p
Skam mendim, bejne punrn e tyre dhe ata. Ahaha.
Keni gjume?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, 100 here. :p
Konsumoni fruta per dite?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne keto momente jo,ndjej nje fare trishtimi ama,pash nje njeri te njohur qe jetonte ne nje pallatin tone,para 5 vjetesh,dhe degradoj nga pija rrugeve,qe pare e pash perseri ,tashme kishte perfunduar te mos njoh dhe kishte humbur dhe ndjesine e racionalitetit rrethues komplet.
hengret ndonje gje te embel sot?
 
  • Zemer
Reactions: VIP

Narta

Antarë i Respektuar
Patjeter qe kam te aferm qe ndajme sekretet e jetes por kam dhe nje shoqe me te cilen ndajme cdo sekret dhe kurr nuk e kemi zhgenjyer njera tjetren!
Po, Ju?
 
Top