• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ARISS

Antarë
Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Pergjigju me Po ose Jo!!

Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Pergjigju me Po ose Jo!!

Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Pergjigju me Po ose Jo!!

Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

ARISS

Antarë
Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...Do dalesh sot?
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

dole paradite?
 
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Rrezikon te mbyllet kjo teme se mund te behet chit chat ?
 
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Duhej te ishte e hapur kjo teme tek lojrat :)..Nejse ndoshta e zhvendos dikush nga stafi :).
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po


do besh cicin para se te flesh :):):):
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Ke bo gjo sot?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po


do fikesh pc sot ???
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo(sdu:p)

Po ti?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po


din te kendosh ????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po

Neser pune ?
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

pi cigare?
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

pive kafe mbasdite?
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

ju pelqejne fasulet :p?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po
i rru sjetllat
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

hahahaha po

ke makine?
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

a depiloheni ?
 

AjSi

...
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo!!

Me thene te drejten nuk e di cfare eshte!

A te pelqen vetja?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top