• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

haha JO

A je tall ndonjehere me dike ne telefon?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po po ty ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Ke fjet deri vone?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...kam udhetuar gjith naten dhe skam fjet fare

A jeni te lodhur?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo..

Po ju?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

vetem je ne shtepi
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

te pelqen rihanna
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po lol
je merzitur sot
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo e kam larg :(

po ti
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po

po shef tv
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Sheh shume enderra??
 

Lion1

Anëtar i ri
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo

je ne shqiperi ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo..

Po ti?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po :D

Po ti ke shkuar ne plazh sot?
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo se skam pat me ke ta bej :p :p :p :p kam fjet vetem me kervatin mberm :p :p :p

Ke ngren drek ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo...

Ke vap??
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Plasa mos me pyet :D

Ti e me rroba veshur apo lakuriq ?? :p :p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Ska pyetje per pergjigje po apo jo...

Ke ngrene dreke?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Jo

E keni bere gati dreken ju?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po...

Ke bere plane per neser?
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Po....

Ju pelqejne udhetimet naten?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

po eshte me e qete nata

ke hyr ne det naten
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

Shpesh :)

Ju pelqen jeta ne fshat?
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Pergjigju me Po ose Jo!!

jo me pelqen jeta jasht qytetit

a do beje tani ne kete moment pa u menduar dy her nje gjiro rreth botes
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top