• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

Po...

Ti je lodhur?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Pergjigju me Po ose Jo..

Po
Mbaruan provimet per ju ?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

zakonisht po

Luan poker ? :)
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Pergjigju me Po ose Jo..

Pjo
Mendon qe bota eshte e drejte ?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

Jo..

Ke mall për lojrat e fëmijërisë?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

Sigurisht madje i kujtoj me nostalgji kto lojra.... :D

Je ber gati per pushime kte ver ??
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

Pjo.. Dmth përgjysëm gati.. :p

Po ti?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

ahah si te pergjigjem tani un?


E nje shpresen ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

Jo aq...

Je lodhur ti?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

Jo,me dhemb cdo dite LOL

Vape andej nga ti?
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

po shummmmm

ishe ne plazh
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

Jo...

Do shkosh me pushime jashte vendit ku jeton?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

Jo

Ke plane per neser..?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pergjigju me Po ose Jo..

Po...

Ke pire kafene?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pergjigju me Po ose Jo..

Po

Ke marr pushim verore?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top