• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përplasja e tmerrshme e skitarit austriak

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kampioni i trefishtë në kërcim me ski Thomas Morgenstern, është hospitalizuar pas një rrëzimi të tmerrshëm që e ka pësuar.

Skitari austriak ka pësuar lëndime të rënda, të premten, derisa ka bërë stërvitje për garat e Kupës së Botës në kërcënim me Ski, por fatmirësisht njoftohet se ai është jashtë rrezikut për jetë.B.express.

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Përplasja e tmerrshme e skitarit austriak

Sa keq me erdhi kur e pash qe u be cope... Te pakten qenka jasht rrezikut per jete!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Përplasja e tmerrshme e skitarit austriak

Vertete ishte nje renje katastrofale dhe qudi si ka shpetuar, meqe ishte renje me koke dhe kurriz
 
Top