• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Perse nuk blini libra ne vend te kafeve, cumcakizave apo cigareve?

Baboon

Next time if you're short, you can borrow mine
letra bixhozi? :lol:
Ça ngjyre?

Kemi plastike edhe kshu kineze e turke?!!

Po me m'nigju mu i mer plastike bojn çik mo shtrejt po ja vle 😜

Ho vendos shpejt se po më presin ca klient 😜

/me gjasme 😜 - po? cigare?!!po ja erdha sa të maroj punë me ket macken 😜
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
 

Baboon

Next time if you're short, you can borrow mine
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
Qeke e zgjut ti mi nqcnqcnqc 😜
 
 • Haha
Reactions: NGU

Fly

Larguar
Nje shtepi pa libra eshte si nje dhome pa dritare.

Kshuqe thelbin kuptojeni vet:D
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Un nuse kam zbuluar dicka
librat PDF skane te njejtin efekt, kma rreth 20 ne cel dhe asnje sme ngjit ta lexoj.
Ate librarinë qe pate plan, le ta bejme :p

Un vec nje kolltuk me masazh dua te degjoj ty kur lexon :p
Ne proces eshte lool
tumblr_5a9aab936d4fcf252e42b5629101e68c_1360be64_540.gif
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
 

Fly

Larguar
Nuk do behen te gjithe dijetar te gramave dhe shkrimrar. :p
Pa pi kafen,te ze gjumi mbi libera.
E dashur Nevi,
Un po behem thjesht nje person qe rri ne një kolltuk me masazh.
Jo te gjithe!
 
 • Haha
Reactions: NGU

Fly

Larguar
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kolltuk me masazh nga ato elektroniket
Do i vija nje paruke bjonde por nusja e di qe un pelqej brune :p
E dashur Nevi
Ne kemi hallin se na del shala zbuluar jo se behemi dijetar

Ke ndonjë zgjidhje per kete? :p
Ncuq. :p
 
Top