• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershdnetje Stafi....

ReNdEx

Interist Forever
Me qen se po gjej kohe te lir per te hyr ne chat shpesh .. Mendova ta beja nje her nje kerkes per rikthim accesi nese do ishte e arsyshme nga ana juaj .. Accessin e kam dorzuar vete me mendjen se sdo kthehsha me ne stafi mirpo do kisha deshir te isha serisht prezent ne stafin e Albnetwork&Fajtori ..Gjithsesi cdo gje varet nga stafi Sop .....

Ju Faleminderit per mirkuptimin.... :) KaMiKaZi_^_vLoNjAt
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershdnetje Stafi....

Ka ndo nje pergjigje ktej apo snuk fare te pakten na thoni mos na leni ne anketh :p
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershdnetje Stafi....

Me qen se po gjej kohe te lir per te hyr ne chat shpesh .. Mendova ta beja nje her nje kerkes per rikthim accesi nese do ishte e arsyshme nga ana juaj .. Accessin e kam dorzuar vete me mendjen se sdo kthehsha me ne stafi mirpo do kisha deshir te isha serisht prezent ne stafin e Albnetwork&Fajtori ..Gjithsesi cdo gje varet nga stafi Sop .....

Ju Faleminderit per mirkuptimin.... :) KaMiKaZi_^_vLoNjAtDuheshka me e pa chatin me dylbi nashi..:p:p:p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershdnetje Stafi....

kerkesa juaj do rishikohet bej durim
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Pershdnetje Stafi....

ReNdEx Nuk e kuptoj si thua qe access e kam dorzuar vet kur ti vet e di shume mire qe je hequr nga ish Sop i meparshem Smirnoff...kshuqe mos u mundo gjithmon te thuash qe ke dorzuar vet access!!
 

ReNdEx

Interist Forever

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Pershdnetje Stafi....

Une jam bazuar ne ato qe eshte hedhur tek Forumi i Sop...Dhe kjo eshte Ok :)) Do shikohesh 1 her per 1 her per aktivitetin tend qe do kesh ne chat keto kohe!
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershdnetje Stafi....

Une jam bazuar ne ato qe eshte hedhur tek Forumi i Sop...Dhe kjo eshte Ok :)) Do shikohesh 1 her per 1 her per aktivitetin tend qe do kesh ne chat keto kohe!
Normal kte e di dhe une sic jam heq nga ai po prap u
shtova aop nga ai dhe ka qen me para se ta dorzoja vet aop...:D
 
Redaktimi i fundit:

MasteR

I'm offline
Pe: Pershdnetje Stafi....

haha ruju rendex se o mobilu stafi sop lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershdnetje Stafi....

kerkesa juaj do rishikohet bej durim
O po une ngaqe bera durim dy muaj e ca per te prit ndo nje pergjigja po flas tani lol Tani sbej me durim lool
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershdnetje Stafi....

Tani e pash mir qenkan heq dhe temat e Albnetworkut ..Mund te mbyllet kjo tem nga adm meqen se tani i perket tjeter chati kjo kerkes.. :)
 
Redaktimi i fundit:
Top