• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershedetje!

Rean

Antarë
Per Kerkesen time ca u bo qe kam 4 muaj qe i kam ber Asi Pergjigje Te Pakte Thoni Po A Jo ?!
[20:01:16] -NickServ- Time registered: Jan 11 15:11:24 2012 UTC
[20:01:16] -NickServ- Last quit message: Mirupafshim!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershedetje!

Pershendetje Rean,
Stafi Sop do te shqyrtoi kerkesen tende,
Dhe do te kthejme nje pergjigje sa me shpejt te jet e mundur.

Flm.
 
Top