• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje FV!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

KikiWanderlust

Antar Aktiv
Per sa i perket emrit,Kiki eshte nofka ime ndersa Wanderlust ne gjermanisht do te thote deshire per te jetuar.Jam 21 vjece dhe jetoj ne Tirane.Jam idealiste,optimiste,dashuroj lirine dhe nuk jam shume kokeforte(di ta pranoj kur e kam gabim :p).Pasionet e mija jane :fotografia,natyra,arkitektura,udhetimet,muzika.Rrymat e preferuara jane Rock,Metal dhe klasikja.Grupet qe degjoj me shume jane: Nirvana,Metallica,Led Zeppelin,The Doors,Iron Maiden,The Beatles,Nightwish etj.Idhulli im eshte Kurt Cobain(lider i Nirvana-ve)..
Kete forum e kam gjetur rasteisht dhe temat qe ju diskutoni mu duken shume interesante,prandaj dhe u bera antare.
Mqs skam c'fare te shtoj me po e mbyll me kaq :p..
Shpresoj dhe besoj se do ja kaloj mire midis jush :D!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje FV!

Kiki mire se erdhe...Klm n'Fv..:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje FV!

Mire se erdhe...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje FV!

Mir se erdhe kiki.... kalo sa me bukur ketu .:kapele
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje FV!

Pershendetje dhe mireserdhe Kiki (deshire per te jetuar ;)) kalofsh sa me mire ketu ne forumin virtual.
Me pelqen qe paske kaq shume pasione dhe te tere te mrekullueshme.

Vetem nje kuriozitet..per moshen e re qe ke keto grupe muzikore sikur jan pak te vjeter per ty, dua te them i perkasin nje brezi tjeter....edhe pse jan te pavdekshme e te mrekullueshme sigurisht :)

Ah na solle ne mendje vitet 80-90 kur televizori filloi te shfaqte keto kenge e keta kengetare te medhenj...magji ka qen se vetem ne radio e shum fshehurazi i degjonim per fat te keq atehere :(


E zgjata shume po me kujtove disa gjera :)....mirese te rrish Kiki.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje FV!

Mirë se erdhe Kiki dhe kalofsh sa më mirë këtu..
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje FV!

mire se na erdhe .kalofsh mire ne mesin tone.
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje FV!

Welcome Kiki !!! :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje FV!

Mire se vjen mes nesh. Jo keq presantimi, kalofsh mire ne vazhdim. :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pershendetje FV!

Hajde Kiki me kembe te mbare. Kalofsh bukur n'vazhdim....!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pershendetje FV!

mir se erdhe
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje FV!

you have just koncked on heaven's door
 

LoSsT

VIP
Pe: Pershendetje FV!

Me kujtove gjelin qe kendon ne mengjes me kete ki ki... Wellcome
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje FV!

Mir se erdhe mes nesh.
Mqs ra fjala me be nje sy qorr e nje vesh shurdh do t'ja kalosh mire :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje FV!

Miresevje ..!
Fresk knej nga FV eee ...!?
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Pershendetje FV!

Mir se na gjete!
Prezantimi me pelqeka, disi ndryshe nga te tjeret se pjesa me e madhe vetem thone pershendetje :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje FV!

Pershdnetje Kiki dhe mirserdhe ne forumin ton, kalofsh sa me mir ne kte forum ....:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje FV!

Mire se erdhe dhe mire se na gjete kalofsh sa me kendshem ne mesin tone .
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje FV!

welcome Kiki....sh interesant prezantimi:)

p.s. avatari,:joo , lol
 

MasteR

I'm offline
Pe: Pershendetje FV!

Kur te pash neper postime kisha pershtypjen qe je cun :p...gjithsesi wellcome
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Pershendetje FV!

Kiki Mireserdhe...Shpresoj Qe Te Kenaqesh Dhe Te Argetohesh Sa Me Shume Ne FV.....

Qendrim Te Kendshem :)
 

LOol

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje FV!

Mireserdhe.. Edhe brenda mundesive kush vje user i ri me kondicioner me vete ose hajdeni ndimer se nver sna duheni :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top