• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje/ kerkese per SOP /

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SEa

Antarë i ri
Pershendetje!!!

Kerkese per SOP nese do jete e arsyeshme nga #stafi!!

dhe kerkesa per heqje aop perfundimisht dhe nese sme jep-et sop!!

dhe per info e Nick tim e kam bere drop me 11,11,2011 arsye stafi!!!

shpresoj te meret parasysh kerkesa ..SEa.
 
C

calvin

Pe: Pershendetje/ kerkese per SOP /

Pershendetje Sea, kerkesa jote do merret parasysh nga Fonderi, :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top