• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

For All My Friends, Especially One.....@Master...:D

 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...


Prsh te gjithe shqipetaret....kosovaret...malazezet...maqedonasit ...:)
 

London

carpe diem
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;eNf-yjkE4w0]http://www.youtube.com/watch?v=eNf-yjkE4w0&feature=related[/video]
..Domethen lejohet ktu te pershendesesh ..x personin
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendetje per te gjith romantiket dhe i uroj 1 nate te kendshme dhe me endra romantike sic jan vet .
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te papershendeturit/at,
Per ata qe ndoshta kane kujtuar se jane "harruar" :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Kujt ti pelqeje e persh


 

MasteR

I'm offline
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per dike qe me pershendeti sonte
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...


Pershendes My Self.....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Ne me kapershendetur njeri e pershendes ne jo..po pershendes veten time :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendetje per Hartinin dhe familjen e tij...


 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;WXImUe-kuP8]http://www.youtube.com/watch?v=WXImUe-kuP8&NR=1&feature=en[/video]
pershendetje per engjejt tuaj mbrojtes
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Prsh Vetem per Cent.. t'kam shume xhan hun
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Ju kam qeras me kte...po ju pelqeu...po s'ju pelqeu ma ktheni mbrapsht :D

 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes vAmPiRe Tkam Miken Me Te Mire..Qup

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendetje per Cent (te kam vella Cent)


 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendetje veqante per Kitty... dhe te gjith tjeret kujt ti pelqej !


 

London

carpe diem
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;HqLhSyqK-UI]http://www.youtube.com/watch?v=HqLhSyqK-UI&feature=youtube_gdata_player [/video] Pershendes ata ce jan zgjuar :)
 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...


Pershendes shoqet e forumit,,
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Jetesen..:) ( Shpresoj te te pelqeje)

 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Pershendetje me Kengen...

thnx cent.

gjithashtu pershendetje
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për Evi3.. :D

[video=youtube;JK-YiaJyZZs]http://www.youtube.com/watch?v=JK-YiaJyZZs&feature=related[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top