• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje miq te Forumit Virtual

Status
E mbyllur për postime të tjera.

tironcja puro

Antarë i ri
jam tironcja puro jam 19 vjec . jam ne shkoll dega ekonomik me pelqen shum muzika sidomos rryma house , me pelqejn sh gjerat e bukura ne pergjithesi
 
Last edited:

angel boy

cun i veshtire
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mire se erdhe o dreq..dhe kalofsh sa me bukur ketuuuuuuuuuuuu:puthje::puthje::puthje::puthje:
 

ASG

aSg
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mire se vjen.

PS. Nese nuk fyen fene time besoj se do t'ia kalojme mire ketu. Je single?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

Mire se erdhe ne fv kalofsh sa me mire

ps : Asg po te desh qefi leri keto shkrimet e teperta he te keqen ......
 

ASG

aSg
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

Mire se erdhe ne fv kalofsh sa me mire

ps : Asg po te desh qefi leri keto shkrimet e teperta he te keqen ......
qe vetem nje shaka.....ok, kerkoj ndjese....sinqerisht
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

Mire se erdhe ne forum dhe ja kalofsh sa me bukur .
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mire se me gjete ja kalofsh sa me mire
 
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

Mire se erdhe :)...Qendrim te kendshem :).
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mir se erdhe tironce :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mire se erdhe ne FV!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

Mire se erdhe. Kalofsh bukur me ne.
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: pershendetje miq te forumitvirtual

mirseerdhe.........
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

mir se erdhe klm ne forum
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

mire se na gjete:D:D

p.s shume i gjate dhe i bukur prezantimi:p:p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

Mire se vjen puro Tironce,une jam Korcari i paster. LOL LOL
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

mirseerdhe .......:ciaoo:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

Mire se erdhe kalofsh sa me bukur .
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

Shume qenkeni lodhur... Goca ska ardhur te thoje faleminderit akoma.

Nejse, meqe e hapa temen po them "Kalofsh mire" (nese jo ketu, diku tjeter)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje miq te Forumit Virtual

Mire se erdhe!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top