• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje nga Artan_77

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pse je kaq e pashpirt, sa largohem une afrohesh ti.
Katile qe luan ke endrrat britanike te tjetrit. :p
Shshshshtttt se jam ngrit me mendje tjeter sot....
Po ste le ti do e bertasesh te shkreten dhe kaq eshte trembet ,fle prape pastaj:LOL::ROFLMAO:
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ueeeeeeee qafsha Nazimen e ka bo dhe ket si vetja kafsha:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Ahhahahahahahahahah po pse jeni kaq shpifsa o Zot.
Po me duket vetja si ajo loja qe godet me ate cekanin e gomes cdo koke qenushi qe del larte.
Sa dal une,bam goditjen ju.U marrte lumi u marrte.Une kam dhe jeten time jashte shtetit pse sme lini ta jetoj:LOL::ROFLMAO::D
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ahhahahahahahahahah po pse jeni kaq shpifsa o Zot.
Po me duket vetja si ajo loja qe godet me ate cekanin e gomes cdo koke qenushi qe del larte.
Sa dal une,bam goditjen ju.U marrte lumi u marrte.Une kam dhe jeten time jashte shtetit pse sme lini ta jetoj:LOL::ROFLMAO::D
Dekshaaaaaaaaa he .kush te qelloi pritja mu ne rronx doren qe te shkruajn me buze :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top