• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje te tereve, uroj t'ja kaloni sa me mire ne kete kohe te cuditshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Mirë se na erdhe! ( :
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mire se rierdhe se mesa duket qenke anetar i vjeter.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Paskam harruar te te pershendes ....mirserdhe 💐
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Mir se na erdhe 😊
Jemi njerez te mir... cik agresiv dhe plot teka por si ne ska lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Aqe shum na jan perzi antenat..ku me duket sikur po jetojm ne hene🤔🤔pa ekujliber.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Besoj se duhet shfrytezuar si kohe reflektimi, per te kuptuar çfarë realisht duhet te bejme qe te na shijoje ne jete
Sigurisht sikur te ishim te sigurt,se do jetojm pas kti virusit🤦‍♀️🙁🙁
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top