• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje te tereve, uroj t'ja kaloni sa me mire ne kete kohe te cuditshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MrsA

Mr. A
Sigurisht sikur te ishim te sigurt,se do jetojm pas kti virusit🤦‍♀️🙁🙁
Jeta do te vazhdoje, e rendesishme qe ne te nxjerrim mesimet e duhura, sepse kemi kaluar duke menduar per viruset pa u kujtuar per veten...duke u gjendur papritur te finishi..
Keshtu qe një perqafime and be optimist
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Aman a e di kush kush është ky ketrushi? I/e forte paska qene si nuk tregoi kush është. U be vite tashme 😂😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top