• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje tokesore!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

(i∂ + m) ψ
Meqe nuk kisha hap teme pershendetese kur jam rregjistruar ne 2012 po e hap tani. Lol

Pershendetje une jam Marla! Kam shume per te treguar per vehten por do bej pak interesanten si new user ne fillim. Nderkohe ju mund te aludoni kush anetare e vjeter mund te jete rimisheruar ke Marla. :p

Uroj te me pranoni ne gjirin tuaj virtual dhe me gjere! Ju lutem me trajtoni me dashuri pa kufi ke kjo teme sikur te ishte ditelindja ime!
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Spaske ndryshuar keto 10 vite ... 😉
 

Lauri

Anunnak
Mirësevini Marla. Gëzohem që na ktheve 8 vjet indjetro në kohë :)
Këtë mrekulli vetëm ti mund t'a bësh 🤗
 

Desa

Temet Nosce
Nuk paska më bukur se sa të filloj ditën duke të përshëndetur ty, Marla sot, apo kush do që të ishe dje. :love:
Dashurinë time pa kufi dhe respektin e trajtimin tokësorë-jashtëtokësorë e ke të garantuar. Edhe pak më shumë.....❤
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
@Marla mon amour 💕
7E776FDF-D666-4219-BE7A-DB902493F04C.png
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top