• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje tokesore!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arditi0007

Love&Love
Sa ma kujtuaka filmin Back To The Future.
Mire se me gjete. Vazhdo kalo bukur ne mesin tone.
—Cila mund te kesh qene? S'ka rendesi! Rendesi ka prania jote sot, qe je ne mesin tone dhe.....me fal u emocionova....dhe sot je sikur keshtu sikur te duam ne. 😊


0_Theatre-for-MEN-CityLife-140220.jpg
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Shumë vite paskan kaluar Marla, e megjithatë je gjithmonë interesante si vëna e vjetër, mirë se erdhe si e re apo e vjetër.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mire se gjendesh ne mesin tone Marla, kalofsh bukur ashtu sic ke kaluar deri me sot:)
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Marla @sofia te tha siren😂 , une po te them sorkadhe😂 ❤.Ja mire se gjendesh ne mesin tone duke na zbukuruar forumin me perlat e tua qe te kenaqin syt kur i lexon .Hug 🤗🤗🤗
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Mireseerdhe ne kete hapsire virtuale te ngrohte, te sinqert, dhe plote dashuri... 🍻

P.s. nese sot ne dark te vjen ndonje mesazh privat me nuanca seksuale nga pseudonimi Barnaba, dhe nese permbajtja e mesazhit s’te pelqen, dije se nuk jam une por binjaku im virtual! E kam mistrec binjakun... 😛
 

Marla

(i∂ + m) ψ
Mireseerdhe ne kete hapsire virtuale te ngrohte, te sinqert, dhe plote dashuri... 🍻

P.s. nese sot ne dark te vjen ndonje mesazh privat me nuanca seksuale nga pseudonimi Barnaba, dhe nese permbajtja e mesazhit s’te pelqen, dije se nuk jam une por binjaku im virtual! E kam mistrec binjakun... 😛


Gojet e liga do thoshin per Barnaben dhe binjakun tend ja tani lajne fytyren me pislliqet qe bejne. Marla thote: - Te hedhi gur i pari mbi binjakun tend ai/ajo qe nuk ka bere sex ne jete. :p

Une jam goc serioze smerrem me mistreca dua cuna te shkolluar serioze me syze mundesisht, te dije te bej humor qe une mundesisht te qesh mbas 3 ditesh. Si dhe te mbaj frymen gjate ne uje qe mos mbytet ... lool
 

Frank

The S of all F.
Tashi sa u kthye nga xhungla. Shprehu :p
Na meso ndonje menyre si te civilizimit tuaj per tu marre vesh me ultra tinguj, pa shume llafe te medha se u lodhem pz e prape s’merremi vesh ne tokesoret?
 

Marla

(i∂ + m) ψ
Na meso ndonje menyre si te civilizimit tuaj per tu marre vesh me ultra tinguj, pa shume llafe te medha se u lodhem pz e prape s’merremi vesh ne tokesoret?

Shume e thjeshte tokesor, perdorni tingujt e te qeshurit dhe cdo gje behet me e lehte. :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ahhhh sa dashuri aaaaa! Kshu jeni edhe ne real? 😝
 

Endrra

VIP
@Marla Ste pata then ather mire se erdhe .. ja ta them sot ... ne fillim mbaj mend qe postoje vetem ato copezat letrare .. disi e vetmuar me dukeshe...ne sensin qe do qetesine tende.
Ata qe guxuan te te prishin qetesine .. i thyeje nie nga nje... si Chak Norris ( se ma kujtuan sot ) .🤣🤣
Por po te them qe ne menyr graduale mesova te te kuptoj boten tende .. qofte ky dhe fakti se vendose te na hapesh me larmin e mendjesshpirt qe ke .
Per kete faleminderit
Eshte Balsam per syte te nisesh diten me copezat e mendimeve te tua !
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top