• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje tokesore!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

(i∂ + m) ψ
@Marla Ste pata then ather mire se erdhe .. ja ta them sot ... ne fillim mbaj mend qe postoje vetem ato copezat letrare .. disi e vetmuar me dukeshe...ne sensin qe do qetesine tende.
Ata qe guxuan te te prishin qetesine .. i thyeje nie nga nje... si Chak Norris ( se ma kujtuan sot ) .đŸ€ŁđŸ€Ł
Por po te them qe ne menyr graduale mesova te te kuptoj boten tende .. qofte ky dhe fakti se vendose te na hapesh me larmin e mendjesshpirt qe ke .
Per kete faleminderit
Eshte Balsam per syte te nisesh diten me copezat e mendimeve te tua !


Thx :) te perqafoj dhe te falenderoj qe me ke kuptuar drejt!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top