• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje!

Gjej rastin te Riprezantoj @EriEla ( ne pa mundesine e hapjes se nje account se Babai vet @Ri sja Konfirmon ) vajzen e mohuar te @Ri dhe @Elaa mire se erdhe ne gjirin tone e dashur :)

Pershendetje,une jam anetare e re e forumit te Babit ime @Ri , une quhem Eriela,frut i dashurise se 2 prinderve te mbrekullueshem @Ri dhe @Elaa, dua te Falenderoj te gjithe Shoqerine e Prinderve te mi, si xhaxhi @MrCool, @imp4ct Tetat @Alesia @Vajza @Senseo @Moonlight @Belaa per suportin e tyre ndaj meje ne forum,dhe Falenderimi me i madh shkon per mamin e ime te mbrekullueshme qe fal nje Shisheje me Vere Brunello beri te mundur ardhjen time ne Jete dhe ne kete Bote te mbrekullueshme,ne veçanti dua te Falenderoj me Prezantimin dhe Promovimin ne Boten Virtuale xhaxhin @TheDevil qe gjithmone me ka Mbeshtetur ne nismat e mia dhe Hapat e rendesishem qe une nderrmarr pa Lejen e Babit dhe Mamit

P.S Shpresoj dhe uroj tja kalojm sa me mire dhe me bukur bashk. me Respekt Eriela. ju dua cum cum fale te xhifeve,dhe Suksese Forumi ri..!

@Ri Babi te dua çum çum çum
 
Redaktimi i fundit:

Mennel

_/\__________________________.
Gjej rastin te Riprezantoj @EriEla ( ne pa mundesine e hapjes se nje account se Babai vet @Ri sja Konfirmon ) vajzen e mohuar te @Ri dhe @Elaa mire se erdhe ne gjiri tone e dashur :)

Pershendetje,une jam anetare e re e forumit te Babit ime @Ri , une quhem Eriela,frut i dashurise se 2 prinderve te mbrekullueshem @Ri dhe @Elaa, dua te Falenderoj te gjithe Shoqerine e Prinderve te mi, si xhaxhi @MrCool, @imp4ct Tetat @Alesia @Vajza @Senseo @Moonlight @Belaa per suportin e tyre ndaj meje ne forum,dhe Falenderimi me i madh shkon per mamin e ime te mbrekullueshme qe fal nje Shisheje me Vere Brunello beri te mundur ardhjen time ne Jete dhe ne kete Bote te mbrekullueshme,ne veçanti dua te Falenderoj me Prezantimin dhe Promovimin ne Boten Virtuale xhaxhin @TheDevil qe gjithmone me ka Mbeshtetur ne nismat e mia dhe Hapat e rendesishem qe une nderrmarr pa Lejen e Babit dhe Mamit

P.S Shpresoj dhe uroj tja kalojm sa me mire dhe me bukur bashk. me Respekt Eriela. ju dua cum cum fale te xhifeve,dhe Suksese Forumi ri..!

@Ri Babi te dua çum çum çum
Po kjo ela mos vdic kur e lindi kete eriela ?, mirse erdhe babygirl .per babin @Ri mos u merakos sepse e duam njesoj sa e ka dash edhe mami jot .?
 
Redaktimi i fundit:
Private conversations
Help Users
    Top