• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

titan

Requiem for a dream
Te dashur shoqe e shoqe, pas nje livadhisje disa mujore alla Bermuda trapezi ne maldives, bora bora, ibiza, fiji u riktheva fuqishem midis jush. lol lol
Shpresoj te gjej midis jush "un fuego ardiente" se erdhi dimri. lol
ps: sdo rri gjate sa te mbledh dy leke e do i hipi kroceres. lol lol

@Moonlight - afrodite te zenshin ujrat e pusetave, sa shpejt me harrove?! lol
 

titan

Requiem for a dream
@Lindis cpate qe u merzite, hajde se do te nis me nje pako margarine per te rajoni i femijet e humbur :p lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mesin tone.
 

Lindis

Antar Aktiv
@titan tani gjykoje vete, sapo pregatitesha te te jepja nje mirseardhje "un fuego ardiente" me del para ps: nuk do rri gjate, c'te beja mos te trishtohesha? Mbaje margarinen e lyej bycen, komet e shpinen ne bora bora a nga do shkosh serisht se thone qe nxihesh( merr ngjyre ) menjehere.
Ps: do te te kisha sygjeru nje vaj nga farmacia por lexova edhe mbi krizen e thash me cte ndodhet ia del hallit robi.
 

Monique

Staf në FV.AL
Mire se me erdhe zeus ....te kam harruar?
Une mbeta me oi ne goje si plakat e gjirokastres o mortje...mjere kta qe me kane duruar lol

Nje zot e di se ti sdi gjo hic sa qirinj kam ndezur te kisha Lacit qe ti te ktheheshe....


E tani....tani le te vdes!
Lol lol
 

titan

Requiem for a dream
Ngele duke shkuar ne manastire e ndez qiri.
Na se ste dua murgesh lol lol
 

titan

Requiem for a dream
@titan tani gjykoje vete, sapo pregatitesha te te jepja nje mirseardhje "un fuego ardiente" me del para ps: nuk do rri gjate, c'te beja mos te trishtohesha? Mbaje margarinen e lyej bycen, komet e shpinen ne bora bora a nga do shkosh serisht se thone qe nxihesh( merr ngjyre ) menjehere.
Ps: do te te kisha sygjeru nje vaj nga farmacia por lexova edhe mbi krizen e thash me cte ndodhet ia del hallit robi.
Rrofsh per sqarimin lol lol
Ps:Margarina paska tere keto perdorime se kam ditur. Cte bej qe se perdor. Lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Miresevjen shoku i hënës, ti bjere shpirti ne paqe Munit :lol:
 
Mos erdhi titan shtriga..... @Moonlight je perballe 1 zgjedhje te veshtire.... bej si te besh e zgjidh se skam mend me ba sherr me kyt shtriganin se ndryshe i pres fytin hahahaha
 
  • Haha
Reactions: Ivy

titan

Requiem for a dream
Mos erdhi titan shtriga..... @Moonlight je perballe 1 zgjedhje te veshtire.... bej si te besh e zgjidh se skam mend me ba sherr me kyt shtriganin se ndryshe i pres fytin hahahaha
Voco u poqen limonet mer? Lol
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Cfare pin ne mengjes?
 

titan

Requiem for a dream
He se me afat skadence e ka ky ...max 2 dite e kalon ne silent mode lol
Jam si tensioni I larte une. Silently and slowly kills your heart!! Lol
 

titan

Requiem for a dream
Posi posi..si gjithmon jemi open lidhje ne. 🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top